ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE
wprawo.pl
dakowski.pl
www.pch24.pl
prisonplanet.pl
marucha.wordpress.com
michalkiewicz.pl
babylonianempire.wordpress.com
nczas.com
mtodd.pl
Stolik Wolności
zmianynaziemi.pl
Orwell PL
MediaNarodowe
Nam zależy
wRealu24
Im – wolno, nam – nie
Wielka bitwa o port w Hajfie zakończyła się. Chiny rozpoczną swe zawiadywanie portem w roku 2021, co postawi USA przed alternatywą, czy Szósta Flota będzie dalej zawijała do Hajfy, czy też należy urzeczywistnić pogróżkę wycofania się?
Po wykrwawieniu starego Hegemona, Syjon sprzymierzył się z Chinami
Rothschildów apetyt na Chiny
Ubezpieczenie od szczepień na kowida
Tak Ministerstwo Finansów wycenia szkody w zdrowiu - wynikłe z eksperymentalnego szczepienia przeciwko nieistniejącemu kowidowi.
Czy w “szczepionkach anty-Covid” znajdują się hydrożele magneto-reaktywne?
Magnesy i monety są przyciągane przez miejsca “zaszczepienia”
Brytyjska modelka zabita zastrzykiem?
Trzy tygodnie po szczepieniu zmarła - po wystąpieniu wielu komplikacji - w tym białaczki.
Podobno to ten psychol Klaus Schwab
To ten od "wielkiego resetu".
Dr. L.Palevsky tłumaczy mechanizm działania szczepionki mRNA i wypływające z niej jej zagrożenia
Dr. Lawrence Palevsky, certyfikowany pediatra, autor i wykładowca, wyjaśnia, w jaki sposób szczepionka na COVID instaluje instrukcje genetyczne mRNA z białka wypustek SARS-Cov2, które następnie wykorzystuje nasze ciało do powielania się, co powoduje bezpłodność, krzepnięcie krwi i zakażenia przez wydzielanie cząstek białka wypustki dla bliskich członków rodziny poprzez oddech, ślinę, pot i złuszczanie się skóry, którzy z kolei doświadczają objawów krzepnięcia, siniaków i niepłodności, mimo że nie byli zaszczepieni szczepionka na COVID-19.
Veto dla Funduszu Zadłużenia!
Konferencja Konfederacji:Veto dla Funduszu Zadłużenia! Apel do prezydenta Dudy - 7 maja 2021 r.
Szczepienia przeciw Covid prowadzą do uszkodzenia płuc
Jak to jest z kowidem na Florydzie?
Peruwianski sad uznal B. Gatesa G. Sorosa i Rokefelerow odpowiedzialnych za tworzenie "pandemii" COVID 19
Szczepionka covid zacznie zabijać w sezonie zimowym
Lekarze dla prawdy: „W okresie jesienno-zimowym 2021 r. Co najmniej 20-30% zaszczepionych przeciwko COVID umrze z powodu szczepionki,i przypiszą to nowemu szczepowi wirusa.
Dr.Coleman szczepionka Covid możne zabić każdego
Wszystkie zaszczepione istot zaczną umierać jesienią
Powszechny nakaz maskowania nadal jest bezprawny
Pomimo nowelizacji ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi nakaz zakrywania twarzy jest bezprawny.
Jak ludzie "umierają" w "szpitalach kowidowych"
Tak wygląda koronawirus Covid 19 w szpitalach zachodniej Polski
Hashtag COVID1984
Szczególnie polecamy:
"Tłum uzbrojonych w miecze Sikhów atakuje policję w Nanded po tym, jak rząd zakazał publicznych procesji w związku z p(L)andemią. Tak się walczy o swoje prawa! "
Wzrost o 6000% zgonów spowodowanych szczepieniami w pierwszym kwartale 2021 r. w porównaniu z pierwszym kwartałem 2020 r
Jak można się spodziewać, gdy nowe eksperymentalne „szczepionki”, które nie zostały zatwierdzone przez FDA, otrzymają zezwolenie na stosowanie w nagłych wypadkach w celu zwalczania „pandemii”, która ma obecnie ponad rok, liczba zgonów po zastrzykach tych zastrzyków gwałtownie wzrosła w Stanach Zjednoczonych. populacji o ponad 6000% na koniec pierwszego kwartału 2021 r., w porównaniu do odnotowanych zgonów po szczepionkach zatwierdzonych przez FDA na koniec pierwszego kwartału 2020 r.
David Icke w LondonReal TV
Podczas bezpośredniej transmisji na YouTube (6 kwietnia 2020 r.) obejrzało 65 tysięcy osób. Zaraz potem został on usunięty ze wszystkich kanałów YouTubea, Vimeo i Facebooka. Wywiad - zwłaszcza od ok. 50 min. - polecamy polskim władzom, ekspertom, dziennikarzom, policji i wojsku oraz wszystkim tym, którzy czują, że w niedalekiej przyszłości mogą przyczynić się do zachowania godności i wolności przez człowieka.
Dr Roger Hodkinson, - Pandemia to oszustwo
Dr Roger Hodkinson - lekarz patolog (wirusolog), Cambridge University, były przewodniczący sekcji patologii stowarzyszenia lekarzy, były wykładowca na wydziale medycznym, wykładowca akademicki, egzaminator w Royal Colledge physicians w Północnej Karolinie, Prezes firmy biotechnologicznej sprzedającej testy na COVID19.
Pandemia to oszustwo.
Maseczki nieskuteczne.
Lockdown nie ma naukowego uzasadnienia.
Pozytywny wynik PCR nie potwierdza infekcji klinicznej.
Polityka udaje medycynę.
Komuszy dogmat «Zielonej Energii» zamroził Teksas
Sieć energetyczna w Teksasie załamała się pod wpływem temperatur bardziej prawdopodobnych w Sioux Falls niż w San Antonio, pogrążając ponad 4 miliony ludzi w ciemności i pozostawiających ich bez ogrzewania
Rosja zrujnowała biznes złodziejom syryjskiej ropy
... rosyjskie lotnictwo wielokrotnie (60 razy) i niezwykle intensywnie zbombardowało rakietami balistycznymi pozycje Daesh na pustyni syryjskiej..Wydaje się jednak, że sukcesem było zniszczenie na pełną skalę zaplecza i sprzętu handlarzy ropą na terenach okupowanych przez Turków, na północnych syryjskich przedmieściach Aleppo...
Jaki rodzaj zagrożenia przygotowują?
Pociąg był gotowy już wiosną ubiegłego roku i czekał na stacji w Mediolanie. Teraz jest już oficjalnie w drodze. Co więcej, władze Włoch zapowiadają trzytygodniowy lockdown przeznaczony na masowe szczepienia.
Ludobójstwo covid
Wywiad z CLAIRE EDWARDS
Na wzór hitlerowski
Eksterminacja starszych osób w Niemczech.
Los Angeles - piekło na ziemi
Ubóstwo w Kalifornii. Zrujnowana gospodarka najbogatszej kiedyś części świata.
To czeka nas jutro.
Nowa książka Sucharita Bhakdiego - przedstawiona w rozmowie z Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem
Profesor Sucharit Bhakdi i jego żona profesor Karina Reiss opublikowali bestseller „Corona False Alarm”. Istnieje wstępny fragment nowej książki zatytułowanej „Corona unmasked”, którą można bezpłatnie pobrać z Goldegg Verlag. W dyskusji wideo zorganizowanej przez RESPEKT PLUS z profesorami Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem, Bhakdi przedstawił rozdział o szczepieniach i ich konsekwencjach. Fragment nowej książki „Corona unmasked” jest dostępny do pobrania z Goldegg Verlag
Klimat i trop finansowy
To właśnie mega-korporacje i mega-miliarderzy — (...) są głównymi zwolennikami “oddolnego” ruchu dekarbonizacji — od Szwecji przez Niemcy po USA i dalej.
Konzentrationslager Fuehrer
Niemcy - obóz koncentracyjny dla niewierzących w wirusa
Chasydzki ślub w NY legalny w dobie kowida
Syntetyczny patogen - to nie jest szczepionka
Wstrzykuje się im substancję chemiczną po to, żeby wywołać chorobę, a nie żeby wywołać odpowiedź odpornościową i nieprzenoszenie wirusa. Mówiąc inaczej, nic z tego nie powstrzyma rozprzestrzeniania się czegokolwiek. Tu chodzi o, żebyś się pochorował i o to, żeby to Twoje komórki spowodowały chorobę.
Czy Policjanci będą zwracać za bezprawne mandaty?
Zarówno mandaty, jak i wnioski o ukaranie karą finansową do sanepidu, które wystawiali poszczególni policjanci w czasie epidemii, okazują się być nie tylko bezprawne, ale i naruszające konstytucję.
PiStapo atakuje rodziny
Przypomnijmy sobie sceny ze świata Orwella. To już się dzieje.
Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020
23 października 2020 zespół złożony z Claire Edwards (byłej redaktor pracującej dla ONZ, badaczki i mówczyni), Stevena Whybrow (dziennikarza śledczego, aktywisty, badacza Prawa Naturalnego i mówcy), Lucasa Alexandra (dziennikarza i prowadzącego telewizję internetową Age of Truth) oraz kilku innych osób, doręczył prezydentowi Austrii pismo, które następnie zostało odczytane i wyjaśnione bardziej szczegółowo na konferencji prasowej.
1984
Podstawowa lektura dla młodych Polaków
W pierwszej kolejności powinno zostać ustalone, kto za to odpowie?
Niektórzy mówią, że jest to wirus, który ma zlikwidować Christmas w Wielkiej Brytanii oraz w całej Europie – unieruchomić kraj w momencie, kiedy chrześcijanie obchodzą jedno z dwóch najważniejszych świąt w ciągu roku
Tego preparatu nie można nazywać szczepionką. Nazywam to konstruktem mRNA, rekombinowanym RNA, preparatem, który jest dziełem inżynierii genetycznej.
Prof. zw. dr hab. Roman Zieliński “O szczepionce genetycznej Pfizera i testach PCR”
Papież błogosławi strażników de Rotschild
To nie jest pomysł Dana Browna na nową powieść, ale wydarzenie, które umknęło uwadze mediów w Polsce, a oznacza wsparcie Watykanu dla potężnych postaci świata finansów i przemysłu, deklarujących działania na rzecz przemiany systemu gospodarczego współczesnego świata.
Szef WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus uczestniczył w ludobójstwie Etiopczyków
„Amerykański ekonomista David Steinman oskarżył szefa WHO, że w latach 2012-2015 był jedną z osób odpowiedzialnych za ludobójstwo w Etiopii”, informuje portal MailOnline.
Warto posłuchać
Chociaż scyzoryk się w kieszeni otwiera - to musimy zapamiętać takie zdarzenia i przypomnieć przed Trybunałem do spraw zbrodni kowidowych

więcej ->

  NIKT - NIGDY nie wyizolował SARS CoV-2 ->
  Ostateczny dowód naukowy na pseudokowida ->

"Solidarność" bis

Pierwsza "Solidarność" - w porozumieniu z eskimoskimi "ekspertami" - doprowadziła w 1989 roku do hiper - inflacji i tym samym pozbawienia większości Polaków wszystkich oszczędności życia. To było pretekstem do zmiany władzy w Polsce. "Naprawianiem" tego stanu zajął się "spec" z nadania Sorosa - ...()
1 czerwiec 2021
Artur Łoboda

Oskarżenie wobec głównych mediów

Artur Łoboda Kraków 30 maja  2021 roku
  Rafał Babiński Prokurator Okręgowy w Krakowie
Zawiadomienie o zbrodniczych działaniach Zarządów największych mediów, które od ma ...()
31 maj 2021
Artur Łoboda

Experience it yourself

You look on life without emotions No matte ...()
30 maj 2021
Lombard

Przestań się bać. Chodź zatańcz...

29 maj 2021


Elita pilnuje koryta, a lud czeka na cud

Pojęcie elity nie oznacza dziś ludzi broniących interesu „suwerena”, który elitę wybrał, lecz interesu samej elity. Elita podzieliła się na korporacje z własnym etosem korporacyjnym i wybiera się sama. Elita manipuluje ludem i oszukuje go, a lud się tego właśnie domaga. Zmienić się tego w ...()
28 maj 2021
Waldemar Korczyński

"Zabija wirusy"

Trafiłem dzisiaj na bilbord z hasłem reklamującym jakiś produkt. Głównym tekstem tej reklamy był zwrot "zabija wirusy". Czy można zabić coś - co nie jest żywe? Na przykład kamień, piasek, deskę, glinę...? Podobno wirusy nie są "żywymi organizmami", ale tylko "zapisem" genetycznym ...()
28 maj 2021
Artur Łoboda

Globalizm - czyli zaplanowane zniszczenie świata

Szanowni Państwo w roku 2003 Israel Shamir opublikował mój tekst skierowany do Żydów. Zapowiadałem w nim wielka światową tragedię - spowodowaną przez grupę żydowskich degeneratów, którzy ideę "narodu wybranego" - wykorzystują jako uzasadnienie do panowania nad innymi narodami.  ...()
28 maj 2021
Artur Łoboda

TSUE, Polski Ład i kształcenie lekarzy

Czy siekierą można rzeźbić w pestce wiśni? Dawno temu, w muzeum w drezdeńskim Zwingerze, podziwiałem rzeźbioną pestkę wiśni lub czereśni. Zastanawiałem się wtedy kto i jakim to narzędziem to cudo wykonał. Wygląda na to, że dziś politycy rozwiązują podobne sprawy prościej. Dwa, pozornie od ...()
27 maj 2021
Waldemar Korczyński

Światowy kryzys koronowy 2020-21: zniszczenie społeczeństwa obywatelskiego, inżynieria gospodarcza depresja, globalny zamach stanu i „wielki reset”

  Ten e-book składa się z przedmowy i dziesięciu rozdziałów.  Mamy do czynienia z niezwykle złożonym procesem.  W ciągu ostatnich dwunastu miesięcy, począwszy od początku stycznia 2020 r., prawie codziennie analizowałem harmonogram i ewolucję kryzysu Covid. Od samego początku, w styczniu 2020 r ...()
26 maj 2021
Michel Chossudovsky

Czy to unikalna promocja szczepień?

Od kilku dni obserwuję w Krakowie anormalne zjawisko fizyczne. W godzinach nocnych - bez jakiegokolwiek sensu - wzrasta natężenie pola elektromagnetycznego wysokiej częstotliwości. I jest modulowane w częstotliwości od 5GHz - do 7GHz. Nie są to wartości mogące wywołać u mnie chorobę ko ...()
26 maj 2021
Artur Łoboda

Rafał Gikiewicz uratował honor Polaków

W pierwotnych swoich założeniach Sport był polem szlachetnej rywalizacji i odniesienia - do rzekomo szlachetnego rycerstwa. Gdy w sporcie pojawiły się pieniądze - pękła bańka mydlana. Ale My - Polacy uważamy, że jesteśmy wierni tradycji i bardziej honorowi od innych. Szkoda, że takich w ...()
25 maj 2021
Artur Łoboda

Szczepienia - bardziej przekleństwo niż błogosławieństwo

Aby lepiej zrozumieć obecną kampanię, należy spojrzeć na korzyści i zagrożenia wynikające ze szczepień z perspektywy historycznej.   Szczepienia są częścią konwencjonalnego „DNA” medycyny. Lobbyści zajmujący się szczepieniami lubią wskazywać na 300-letnią historię sukcesów. Zapomniane jest t ...()
25 maj 2021
Gerd Reuther

Dlaczego zaprzestali głosić teorie o "odporności stadnej"?

  Poza wszystkim teoriami pseudonauki - istotą zjawiska "odporności stadnej" jest matematyczna logika. Jeżeli przechoruje na przykład 50 procent osób - to istnieje ogromne prawdopodobieństwo, że miały one kontakt z pozostałymi 50 procentami - które po tym nie zachorowały. Znaczy, że albo s ...()
25 maj 2021
Artur Łoboda

Drugie zawiadomienie o współudziale w zbrodni zamachu stanu dokonanej przez Komendanta Głównego Policji Jarosława Szymczyka

Artur Łoboda Kraków 18 maja  2021  roku  
Rafał Babiński Prokurator Okręgowy w Krakowie
Drugie zawiadomienie o współudziale w zbrodni zamachu stanu dokonanej przez Komendanta  ...()
23 maj 2021
Artur Łoboda

Wirus pandemiczny, który nie istnieje

  Przez ostatni rok oferowałem przekonujące dowody, że: nikt nie udowodnił istnienia SARS-CoV-2. [1]   Wyjaśniłem, że wirus nigdy nie został wyizolowany. W rzeczywistości naukowcy używają słowa „izolowany” w znaczeniu jego przeciwieństwa: „PRZYJMUJEMY, że mamy wirusa otoczonego i osadzoneg ...()
23 maj 2021
Jon Rappoport

Warianty wirusa

Jak Państwo myślą: ile jest wariantów różnych wirusów na świecie? Odpowiem - niezliczona liczba. Biliony, a może tryliardy wariantów wirusa ...? Wytłumaczę to "na chłopski rozum". I dlatego zacznę od retorycznego pytania: ile jest "wariantów" człowieka na świecie? Odpo ...()
22 maj 2021
Artur Łoboda

Czytać ze zrozumieniem

Dowody naukowe na fikcyjność epidemii kowid - znajduję na każdym kroku. Wystarczy tylko "uruchomić szare komórki". Przypomina mi to sytuację z lat dziewięćdziesiątych - gdy moje podejrzenia wywoływała tak zwana "transformacja" i polityka Balcerowicza. Podobnie - jak dzisiaj Mora ...()
22 maj 2021
Artur Łoboda

Czy to niemowlę jest twoim celem, Netanjahu?

„Czy to niemowlę jest twoim celem, Netanjahu”: pyta ojciec Gazy w tym wirusowym wideo Pogrążony w żałobie ojciec zakwestionował również milczenie świata z powodu tego, co nazwał izraelską „brutalnością”, „uciskiem” i „niesprawiedliwością”   Skierowanie łamiącego serca apelu do świata, by zwróc ...()
22 maj 2021
ummid.com

Gaza: Stany Zjednoczone i Zachód wspierają izraelskie zbrodnie przeciwko ludzkości

Zrozumienie niekończącego się konfliktu     „Powiedziałem, że ściągniemy bardzo wysoką cenę od Hamasu i innych grup terrorystycznych, i robimy to i nadal będziemy to robić z wielką siłą” - powiedział Netanjahu w ognistym wystąpieniu wideo. Premier Izraela Netanjahu jest zbrodniarzem wo ...()
21 maj 2021
Peter Koenig

Jak rozpoznawać oszustwa?

  Bądźcie wszyscy Kopernikami Wielu z moich znajomych odeszło "na tamten świat". Trzy lata temu omal nie zabili mnie na "kowida". Więc pewnie będą jeszcze nieraz próbować - biorąc pod uwagę moją bezwzględną walkę ze złem. Jeżeli będę sprytniejszy od "nich", albo będę miał szczęście - to ...()
20 maj 2021
Artur Łoboda

Oskarżenie wobec Horbanów

Artur Łoboda Kraków Kraków 18 maja  2021 roku
  Rafał Babiński Prokurator Okręgowy w Krakowie
Zawiadomienie o współuczestnictwie w  zbrodni ludobójstwa i  ZAMACHU STANU  prze ...()
20 maj 2021
Artur Łoboda

Wieczne potępienie zbrodniarzy!

Korzystając z ogólnoświatowego terroru i zmęczenia społeczeństwa izraelskiego pseudopandemią - syjoniści chcą dokończyć swój ponad stuletni plan panowania nad Palestyną. Zbrodnie syjonistyczne w Palestynie popierane są przez znaczną część polityków światowych. TO jest HAŃBA!, która  ...()
19 maj 2021
Artur Łoboda

NWO cenzuruje za pośrednictwem Eurowizji

  Galas ZMesta - nauczę cię Piosenka wyklucz ...()
19 maj 2021


Wpływ diety na odporność i choroby układu oddechowego

Tomasz P. Wypych , Benjamin J. Marsland , and Niki D. J. Ubags -Author Affiliations Faculty of Biology and Medicine, University of Lausanne, Service de Pneumologie, Centre Hospitalier Universitaire Vaudois, Epalinges, SwitzerlandCorresponding Author: Benjamin J. Marsland Received: Marc ...()
18 maj 2021


Po Morawieckim do kłębka

Ktoś mi kiedyś wspomniał, że pierwotnie operację pandemia planowali na 2017 rok. Wczoraj skojarzyłem to z wypowiedzią Krzysztofa Oppenheima na temat człowieka bez wykształcenia ekonomicznego, który najpierw został Dyrektorem Banku, a potem Premierem RP. I właśnie w roku 2017 - bez jakiejkol ...()
17 maj 2021
Artur Łoboda

Morawiecki niczym finansowy Dzierżyński

W bolszewizmie dążono do tego - by Obywatel został w pełni uzależniony od woli żydowskich komisarzy ludowych. W tym celu pozbawiano Rosjan elementarnych podstaw bytu. W czasach zawieruchy wojennej żywność stawała się towarem najwyższej wartości. Pracowici chłopi posiadający gospodarstwa ...()
16 maj 2021
Artur Łoboda

List otwarty od emerytowanych generałów i admirałów

Nasz naród jest w głębokim niebezpieczeństwie. Toczymy walkę o przetrwanie jako republika konstytucyjna - jak żadna inna czasu od naszego powstania w 1776 roku. Konflikt toczy się między zwolennikami socjalizmu i marksizmu vs. zwolennicy wolności i wolności konstytucyjnej. Podczas wyb ...()
16 maj 2021


Wpływ ekspozycji na pola elektromagnetyczne na system obrony przeciwutleniającej

  J Microsc Ultrastruct. 2017 Oct-Dec; 5(4): 167–176. Published online 2017 Aug 2. doi: 10.1016/j.jmau.2017.07.003    Elfide Gizem Kıvrak , * Kıymet Kübra Yurt , Arife Ahsen Kaplan , Işınsu Alkan , i Gamze Altun   Department of Histology and Embryology, Faculty of Medic ...()
14 maj 2021


Jakim sposobem ten Portal stał się nudny?

Polskie Niezależne Media są dziś jedynym polskim Portalem, który podaje prawdę o kowidzie. A prawda jest taka, że wykorzystując wiele narzędzi pozbawienia zdrowia obywateli - w różnych Krajach Świata - wywołano w marcu 2020 roku wojnę przeciwko Ludzkości. By wywołać strach - morduje  ...()
14 maj 2021
Artur Łoboda

Jak odżywianie może pomóc w walce z chorobami?

To publikacja z maja 2020 roku - stworzona dla uzmysłowienia ludziom podstawowych metod dbania o zdrowie. Nie ma co prawda żadnego kowida, ale Nasze organizmy atakuje wiele bakterii i wirusów. Największym zagrożeniem jesteśmy Sami dla Siebie - bo to źle funkcjonujący układ odpornośc ...()
14 maj 2021
Faseeha Aman & Sadia Masood

Raport ONZ zachęca RZĄD ŚWIATOWY do „zapobiegania przyszłym pandemiom”

   Globalny nadzór, „niezależność finansowa” i możliwość unieważnienia rządów krajowych to tytuły nagłówków zalecanych przez WHO „reform”.   W nowym raporcie  opublikowanym ...()
13 maj 2021
Kit Knightly

Biblia i medycyna

Lekarze i naukowcy próbują zrozumieć nowe, niepokojące zjawisko zwane rozsiewaniem wirusów. Osoby, które zostały zaszczepione eksperymentalnymi szczepionkami mRNA, powodują, że otaczające ich osoby, głównie kobiety, cierpią z powodu niektórych niepożądanych skutków ubocznych, niż te, które zos ...()
13 maj 2021
Micaela Burkhart

Jaka jest różnica pomiędzy głupotą - a agenturalnością?

Każdy może być użytecznym głupcem. Ale za takie zachowanie ponosi się odpowiedzialność moralną. Zastanawiam się: czy ludzie potwierdzający istnienie jakiegoś kowida i próbujący leczyć go amantadyną - są tylko użytecznymi głupcami - czy zakonspirowanymi agentami? Nawoływanie do "lecz ...()
12 maj 2021
Artur Łoboda

Czy Francja sie obudzi?

Kolejny apel francuskich wojskowych o ratowanie kraju zagrożonego islamizmem 10 maja 2021, 10:16 Francuscy żołnierze Francuscy żołnierze / ShutterStock Po raz kolejny francuscy wojskowi opublikowali apel w tygodniku „Valeurs Actuelles”, zwracając się do prezydenta Emmanuela Macrona o ratowan ...()
12 maj 2021
janosik

Niewidzialne rakiety Palestyńczyków

Żydki z NWO chcą Nam wmówić, że chorujemy na niewidzialne - "bezobjawowe" choroby. A żydki z Izraela chcą Nam wmówić, że Palestyńczycy opracowali "niewidzialne" rakiety. W głównych ściekach medialnych wychwalają dziś - jaką to żydki z Izraela mają doskonałą "Żelazną Kopułę", która rzekom ...()
11 maj 2021
Artur Łoboda

Sami durnie wokół Nas

  To - że KANALIE wciskają Polakom KŁAMSTWA o jakimś kowidzie - nie jest dla mnie zaskoczeniem. Ludzkie BYDŁO znajdziemy w każdym społeczeństwie. Ale - kiedy Ludzie - których kiedyś ceniłem BREDZĄ, że "Amantadyna wyleczy z kowida", a wiec z nieistniejącej choroby - to już rodzi pr ...()
11 maj 2021
Artur Łoboda

Plotka a prawda o Rydzu Śmigłym

Od dziecka wychowywany jestem wśród "plotek" o historii świata. Takimi "plotkami" była informacja, że Lenin od początku planował wymordowanie klasy średniej, a w szczególności rosyjskiej inteligencji, że Lenin rozkazał zamordować rodzinę Cara, że w Katyniu to "Rosjanie" wymordowali Polaków, ...()
11 maj 2021
Artur Łoboda

"Nawet sprzeciw polityczny można sklasyfikować jako terroryzm”

Szwajcarski prawnik Nils Melzer krytykuje nowe „prawo antyterrorystyczne” jako zbyt nieprecyzyjne. Nie jest jasne, kto jest uważany za potencjalne zagrożenie. Głosowanie odbędzie się 13 czerwca. „Przyjaciele Konstytucji” rozmawiali z Nilsem Melzerem o ustawie antyterrorystycznej, któr ...()
10 maj 2021
AS

Bociany są wszędzie

W roku bieżącym zauważyłem na południu Polski wielokroć więcej bocianów - niż w latach poprzednich. Zastanawiałem się więc - nad przyczyną tego zjawiska. Mam dwie teorie: albo - z powodu zamknięcia nie były odstrzeliwane na trasie przelotu, albo puściły między sobą informację, że na tym ...()
10 maj 2021
Artur Łoboda

Globalism - that is, the planned collapse of the world

Ladies and gentlemen In 2003, Izrael Adam Shamir published my letter to Jews. I foreshadowed a great world tragedy in it - caused by jewish moneylenders, who use the idea of the "chosen people" as justification to rule over other nations. The most dangerous effects of these actions  ...()
8 maj 2021
Artur Łoboda

Wszystko mają obstawione

Wrogowie ludzkości tak działają, że niezależnie od tego - kogo Narody wybiorą na rządzących - to zawsze będą to agenci NWO! 11 lat temu miały miejsce w Polsce Wybory prezydenckie. W swojej ówczesnej ocenie - całkiem błędnie uznałem Kornela Morawieckiego - za człowieka spoza układu.  ...()
7 maj 2021
Artur Łoboda

Viganò o watykańskiej konferencji dotyczącej zdrowia z Fauci: Stolica Apostolska "czyni się sługą Nowego Porządku Świata"

Rezultatem jest nałożenie na prawdziwy Kościół sekty heretyckich i zdeprawowanych modernistów, którzy zamierzają legitymizować cudzołóstwo, sodomię, aborcję, eutanazję, bałwochwalstwo i wszelkie wypaczenia intelektu i woli. Prawdziwy Kościół jest teraz przyćmiony, zaprzeczony i zdyskredytowany przez ...()
6 maj 2021


Antyksydanty zamiast Amantadyny

Ponieważ Polacy chcą widzieć tylko to - co jest zgodne z ich poziomem percepcji - to muszę po wielokroć powtarzać oczywiste informacje. Podstawową jest to, że nie ma żadnego SARS CoV-2! To wytwór propagandy świata Orwella - w jaki zamieniła się w zeszłym roku prawie cała Nasza Plan ...()
6 maj 2021
Artur Łoboda

Stokroć gorzej - niż za komuny

    Kto pamięta jeszcze rok 1980? Skrajna degeneracja urzędników, złodziejstwo na każdym stanowisku i kolosalne zadłużenie Państwa. Do tego totalna NIEMOC i brak jakichkolwiek perspektyw życiowych - dla ludzi zdolnych. WSZYSTKIE Urzędy mające rzekomo służyć Obywatelowi - tak naprawdę  ...()
5 maj 2021
Artur Łoboda

Podżeganie do dokonania zbrodni przeciwko ludzkości

Do czasów wojny kowidowej przeciwko ludzkości - drogowskazem moralności - pokazującym przejaw zepsucia tak zwanych "elit" - była Rezolucja Związku Literatów Polskich w Krakowie w sprawie procesu krakowskiego – "wyrażająca potępienie wobec ks. Józefa Lelity i innych księży związanych z krako ...()
5 maj 2021
Artur Łoboda

Rozwód Billa Gatesa

Na wiadomość o rozwodzie Billa Gatesa i do tego w takim czasie - jak obecny, przyszły mi dwie przeciwstawne myśli. Pierwsza, że Melinda Gates ma dość zbrodniczej działalności męża i chce się od tego odseparować. Druga, że jest o forma zabezpieczenia - na wypadek przegranej wojny i że oboj ...()
5 maj 2021
Artur Łoboda

Wróg mojego wroga

Wróg mojego wroga nie musi być moim przyjacielem. Ale bylibyśmy głupcami - gdybyśmy z niego - nie zrobili sojusznika! Od początków Internetu tłumaczę: kto jest wrogiem Ludzkości. Równocześnie wzywam - by nie łączyć zwykłych Żydów - syjonistycznymi zbrodniarzami. Wiele razy wyjaśniałem, ...()
4 maj 2021
Artur Łoboda

Kłamstwa kowidowych mediów o Indiach

Młoda dziewczyna pokazuje prawdę o tym - co dzieje się w Indiach. Nie ma tam żadnych trupów na ulicach i palonych zwłok. https://cdn.lbryplayer.xyz/api/v4/ ...()
3 maj 2021


Współcześni hitlerowcy

    Protestujący, w tym Querdenken i Freien Link ...()
2 maj 2021
Ruptly

Amerykańska Armia dostarcza dowód na istnienie kowida

  Portal Politico zamieścił następujący nius: "Pentagon poinformował czołowych prawodawców o danych wywiadowczych dotyczących podejrzanych ataków ukierunkowanych na wojska amerykańskie, a urzędnicy zidentyfikowali Rosję jako prawdopodobnego winowajcę, według dwóch osób posiadających bezpośrednią ...()
2 maj 2021
Artur Łoboda

  Nie istnieją wiarygodne testy na SARS CoV-2 ->


Oskarżamy! Oparte na genach „szczepionki” zabijają ludzi.
Rządy na całym świecie okłamują was, - ludność, której rzekomo służą

Pilny list otwarty w sprawie informacji:   Wszyscy obywatele Unii Europejskiej (UE), Europejskiego Obszaru Gospodarczego (EOG) i Szwajcarii   Wszyscy obywatele Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej (UK)   Wszyscy obywatele Stanów Zjednoczonych Ameryki (US ...()
26 lipiec 2021
Lekarze ds. etyki Covid

Protesty na całym świecie przeciwko wojnie kowidowej

   ...()
25 lipiec 2021
Al Jazeera English

Grafen w szczepionkach "przeciw kowid"

Otrzymałem następującą wiadomość: "Czas się kończy! Wczoraj, we Włoszech zatwierdzony został green pass. To samo czeka Polskę. Panie Łoboda, niech Pan zamieści u siebie trochę materiałów na temat tlenku grafenu w szczepionkach. Niech Pan zachęci do tego innych. Jeszcze trochę i rów ...()
24 lipiec 2021
Artur Łoboda

Komentarz "debaty" między Sośnierzerzem a Hałatem

  wRealu24 Z powyższej debaty wynika, ż ...()
23 lipiec 2021
Artur Łoboda

Oni mają swój chytry plan

Rządowe zapowiedzi kolejnej "fali" kowida nie są pozbawione ukrytego planu. W chwili obecnej obserwuję w Krakowie mocno obniżony poziom promieniowania elektromagnetycznego wysokiej częstotliwości. Wynika to z faktu, że wielu mieszkańców wyjechało poza miasto. Można to sprawdzić na drogac ...()
22 lipiec 2021
Artur Łoboda

Gorące Vax Lato? Zabijająca nastrój, przedwczesna zapowiedź wzmacniacza firmy Pfizer

  Gdy zima zmieniła się w wiosnę, wielu w Stanach Zjednoczonych odetchnęło z ulgą, - ponieważ obraz pandemii wydawał się poprawiać. Ludzie zalewali media społecznościowe zdjęciami szczepień, - gdy liczba przypadków spadła, a serwisy informacyjne zastanawiały się, jak wspaniałe byłoby lato – zj ...()
16 lipiec 2021
Matta Fielda

Była urzędniczka Obamy Kathleen Sebelius: Nieszczepieni Amerykanie nie powinni mieć prawa do pracy, mieć dostęp do dzieci

Była sekretarz ds. zdrowia i opieki społecznej w administracji Obamy, Kathleen Sebelius, powiedziała we wtorek w programie CNN „OutFront”, że Amerykanom, którzy nie otrzymali szczepionki na koronawirusa, nie należy zezwalać na pracę, lub dostęp do dzieci i ograniczać się do tego, gdzie mo ...()
16 lipiec 2021
Pam Key

Dr Hałat i Niezależni Lekarze bronią niewinne dzieci przed "Sami Wiecie Czym"

 ...()
15 lipiec 2021
Media Narodowe

Covid19 – ostatni gwóźdź do trumny badań medycznych

 
    „Lampy gasną w całej Europie, nie zobaczymy ich ponownie zapalonych za naszego życia”. Edward Gray  
    Kilka lat temu napisałem książkę zatytułowaną „Doktoring danych”. To była moja próba pomocy ludziom w poruszaniu się po nagłówkach medycznych i danych medycznych.
 ...()
15 lipiec 2021
Dr Malcolm Kendrick

Zabójca w ludzkim krwiobiegu: „białko kolczaste”

  Czy kiedykolwiek istniało większe zagrożenie dla ludzkości niż szczepionka Covid?     „Od początku Covid był spiskiem przeciwko zdrowiu i życiu. Covid to program dochodowy i program zwiększania arbitralnej władzy rządu nad ludźmi. Powinny być masowe procesy sądowe i masowe areszt ...()
15 lipiec 2021
Mike Whitney

Zakażona strzykawka

Coraz więcej lekarzy zdaje sobie sprawę ze szkodliwego wpływu szczepionek mRNA na organizmy zaszczepionych. Nigdy wcześniej szczepionki nie były zatwierdzane tak szybko i tak mało testowane - jak w przypadku obecnych. I nigdy wcześniej nowe „produkty lecznicze dla ludzi, - zawierające organi ...()
14 lipiec 2021
Peter F. Mayer

Czekając na entą mutację zjawy

Po wielu latach tłumaczeń najprostszych spraw - gdy Społeczeństwo woli każde kłamstwo - zamiast prawdy, człowiek staje się zobojętniały. Tylko w sprawie obecnego "kowida" miałem co najmniej trzy fundamentalne odkrycia. 1. Dwadzieścia lat temu przepowiedziałem i opublikowałem w mediach, że  ...()
13 lipiec 2021
Artur Łoboda

Spisek w celu dokonania morderstwa

  Rząd i grupa medyków zależnych od wielkiej farmy ukrywają fakty na temat Covid i szczepionki   AKTUALIZACJA: Otrzymałem ten tekst od znakomitego, wysoce inteligentnego prawnika, którego znam od wielu lat: „Właśnie spędziłem 10 godzin dziennie w szpitalu z moim synem od 2 lipca, jest ter ...()
11 lipiec 2021
Paul Craig Roberts

Jak otępić umysły ludzi, a następnie ich zabić

  W następującym półtoraminutowym filmie dr Klinghardt mówi wszystko. Co zrobić, aby całkowicie kontrolować, ogłupiać i ostatecznie zabijać ludzi: spryskujesz ich jedzenie glifosatem (Bayer/Monsanto), zanieczyszczasz powietrze pyłem aluminiowym z chemtrails (zobacz to ) i dodajesz trochę więc ...()
10 lipiec 2021
Peter Koenig i dr Dietrich Klinghardt

Badanie elektromagnetyzmu osób szczepionych w Luksemburgu

  W grupie zaszczepionej 29 z 30 ankietowanych osób wykazywało aktywność magnesu. Oznacza to, że magnes przylgnął do ich skóry   W ciągu ostatnich kilku miesięcy w mediach społecznościowych pojawiały się setki amatorskich filmów, w których pojawiały się osoby, które po szczepieniu wyra ...()
10 lipiec 2021
Mamer i Amar Goudjil

FDA odwraca kota ogonem.
Dziś odrzuca wyniki testu przeciwciał COVID.
To istne szaleństwo

  FDA - Food and Drug Administration - Agencja Żywności i Leków USA. Nawet robot zaprogramowany do „podążania za nauką” rozkładałby ręce z rozpaczy, czytając najnowsze oświadczenie FDA COVID. Po tym, jak niezliczona liczba osób została poddana testom na przeciwciała w celu określenia ich sta ...()
8 lipiec 2021
Jon Rappaport

Detoksykacja organizmu po szczepieniu?

Zastanawiając się nad możliwością oczyszczenia organizmu ze szczepionki przez tych - którzy za późno się opamiętali. Być może istnieje sprawdzona metoda przyspieszenia oczyszczenia organizmu ludzkiego. Jest nią czosnek. W kulturze polskiej funkcjonują negatywne skojarzenia z czosnkiem, któ ...()
8 lipiec 2021
Artur Łoboda

CATHERINE AUSTIN FITTS - WYWIAD 'PLANET LOCKDOWN'

   Niesamowity wywiad z Catherine Austin Fitts z grudnia 2020 r. Film odbił się szerokim echem wśród internautów na całym świecie, zbierając tysią ...()
3 lipiec 2021
Georgina Orwell PL

Modlitwa kowidian

  Wierzę w Covid-19, Wszechmogącego Niebezpieczeństwa, Terror nieba i ziemi. Wierzę w Szczepionkę, jego jedynego Syna, naszego Pana. Wierzę w Światowe Forum Ekonomiczne, Fundację Billa i Melindy Gatesów, Światową Organizację Zdrowia, digitalizację samotności, zakrywanie twarzy i wieczn ...()
4 lipiec 2021
Graeme MacQueen

Pseudopandemia

Covid 19 był i jest pseudopandemią . Była to rażąca przesada zagrożenia, jakie stanowi choroba układu oddechowego o niskiej śmiertelności, porównywalna z grypą. Pseudopandemia  była psychologiczną operacją (psy-op) zaprojektowaną do terroryzowania społeczeństwa. Celem b ...()
29 czerwiec 2021
Iain Davis

Orwell w najczystszej postaci

Nowomowa to marzenie totalitaryzmu.   Media podały przedwczoraj, że "Setki niemieckich turystów przerwało urlopy, aby przy powrocie do ojczyzny uniknąć obowiązkowej kwarantanny. Instytut Roberta Kocha umieścił Portugalię na listę obszarów, na których występuje wariant Delta koronawiru ...()
29 czerwiec 2021
Artur Łoboda

Wcześniejsze planowanie mRNA

Szczepionka na koronawirusa Moderna mogła zostać opracowana, zanim wirus się pojawił.   Z „dokumentu poufnego” wynika, że ​​firma biotechnologiczna Moderna z Cambridge w stanie Massachusetts, założona w 2010 roku pod nazwą ModeRNA Therapeutics, ogłosiła kandydatów na tzw. szczep ...()
27 czerwiec 2021
Flo Osrainik

Co wiem (i czego nie wiem) o SARS-CoV-2

    Po piętnastu miesiącach wytrwałego czytania, studiowania, obserwacji i badań doszedłem do pewnych wniosków na temat tego, co nazywa się COVID-19.   Chciałbym podkreślić, że tę pracę wykonywałem obsesyjnie, bo wydawała się tak ważna.   Konsultowałem informacje i argumenty we wszystkich me ...()
26 czerwiec 2021
Edward Curtin

Jak choroba bezobjawowa opanowała świat?

„Istnieją dwa sposoby kontrolowania ludzi: najpierw ich przestraszyć, a następnie zdemoralizować. Wykształcony, zdrowy i pewny siebie naród jest trudniejszy do rządzenia”. – Tony Benn   Biolodzy opowiadają sobie nawzajem historie. Te historie mogą zawierać wiele akronimów i uży ...()
24 czerwiec 2021


Alkohol, a zakrzepy krwi po szczepieniu kowidem

Mam trzech znajomych - nałogowych alkoholików. Wódka tak im wypaliła mózgi, że wierzą w to - co podają media na temat kowida. I dlatego wszyscy trzej się karnie zaszczepili. Dwóch z nich - jeszcze w dniu szczepienia piło wódkę - wiem - bo akurat byłem wtedy u Nich. Co do trzeciego nie mam t ...()
23 czerwiec 2021
Artur Łoboda

Dr Zbigniew Hałat o nawałnicy kowida

  Dr Zbigniew Hałat gościem Tematu Dnia |  ...()
22 czerwiec 2021
MEDIA NARODOWE

Globalne kłamstwo

 Na pierwszy rzut oka globalna pandemia wygląda jak „czarny łabędź”, nieoczekiwane wydarzenie, które wywraca globalny porządek do góry nogami. Jednak niektóre znaki wskazują, że pandemia korony nie pojawiła się nieoczekiwanie dla niektórych aktorów – słowa kluczowe to „Event 201” czy „Scenariusz L ...()
21 czerwiec 2021
Wolfgang Wodarg

Odpowiedź z serwera Komisji Europejskiej

Otrzymują Państwo tę wiadomość, ponieważ Państwa adres e-mail i powyżej wymieniony tekst zostały umieszczone w naszym formularzu, który jest dostępny online w Internecie, aby każdy mógł z niego skorzystać   Dziękujemy za Państwa e-mail. Prosimy oczekiwać odpowiedzi w ciągu 2 dni roboczych. W przyp ...()
21 czerwiec 2021
Artur Łoboda

Poseł do parlamentu Finlandii ostrzega Rząd, że jest winny ludobójstwa za wprowadzenie w błąd opinii publicznej w sprawie zastrzyków COVID-19

Ano Turtiainen , członek parlamentu Finlandii, wygłosił bezpośrednie przemówienie 9 czerwca 2021 r. na temat możliwego ludobójstwa związanego ze szczepionką COVID, mającego miejsce w Finlandii. Ostrzegł wszystkich członków fińskiego parlamentu i mediów, informując ich, że jeśli nadal będą wprow ...()
19 czerwiec 2021
Ano Turtiainen

Dwadzieścia powodów, dla których obowiązkowe maseczki na twarz są niebezpieczne, nieskuteczne i niemoralne

  Dziewięć potencjalnych i sprawdzonych zagrożeń związanych z założeniem sobie kagańca   1. Ubytki: dentyści z Nowego Jorku donoszą, że połowa ich pacjentów cierpi na próchnicę zębów, cofające się zmarszczki dziąseł i poważnie kwaśny oddech spowodowany noszeniem masek.  „Obserwuje ...()
15 czerwiec 2021
John CA Manley

Światowy kryzys koronacyjny 2020-21: Rozdział I

Wprowadzenie Niszczenie społeczeństwa obywatelskiego. Kampania Strachu
  „Czas, aby wszyscy wyszli z tego negatywnego transu, tej zbiorowej histerii, ponieważ głód, bieda, masowe bezrobocie zabiją i zniszczą życie nie więcej niż SARS-CoV-2! ”  (
 ...()
12 czerwiec 2021
Michel Chossudovsky

Spekulacje medialne: wirus SARS C-19 pochodzi z USA lub Chin

W zwykłych mediach pojawia się wiele spekulacji na temat pochodzenia tak zwanego wirusa SARS Covid-19. Jak argumentowano na początku epidemii, może to być broń biologiczna stworzona w laboratorium i najprawdopodobniej tak jest. Rządy oczywiście będą przedstawiać wszelkiego rodzaju teorie, obwi ...()
11 czerwiec 2021
Sonja van den Ende

Przyjacielska dezinformacja

Czy wojsko pracuje nad bronią biologiczną! OCZYWIŚCIE, ŻE TAK! Czy w Laboratorium w Wuhan pracują nad bronią biologiczną? Myślę że tak! Czy SARS CoV-2 został wytworzony w laboratorium w Wuhan? Być może, że coś tam sobie tak nazwali. Ale NA PEWNO na świecie nie ma ŻADNEJ EPIDE ...()
10 czerwiec 2021
Artur Łoboda

COVID-19 nie jest wirusem, jest egzosomem wytwarzanym pod wpływem zanieczyszczeń elektromagnetycznych

Utworzone: 2 kwiecień 2020 KORONAWIRUS JEST EGZOSOMEM W tym samym czasie, gdy zostaje nam narzucona technologia 5G, są publikowane niezliczone badania naukowe, które ostrzegają przed negatywnymi skutkami zanieczyszczenia elektromagnetycznego naszego otoczenia - na zdrowie. Coś ...()
6 czerwiec 2021
ivoox

Zielony paszport Unii Europejskiej to orwellowski eksperyment

Wiele osób w dzisiejszych czasach odnosi się do George'a Orwella, a każdy, kto przeczytał jego książkę „1984”, musi przyznać, że bardzo się niepokoi, gdy dokonuje się porównania do 2021 roku. Żyjemy w świecie, w którym wypowiadanie słów staje się wyrazem nietolerancji, wyraz wolności staje się w ...()
5 czerwiec 2021
Sonja van den Ende

Badacz szczepionek przyznaje, że szczepienia to „wielki błąd” i mówi, że białko Spike jest niebezpieczną „toksyną”

„Przerażające” nowe badania odkrywają niespodziewanie wzrost białka po szczepionce - w krwiobiegu. Białko jest powiązane z zakrzepami krwi, uszkodzeniem serca i mózgu oraz potencjalnym ryzykiem dla niemowląt i płodności. Nowe badania pokazują, że kolce białka koronawirusa ze szczepien ...()
3 czerwiec 2021
Celeste McGovern

Jedną z największych porażek naszego obecnego przywództwa medycznego jest ignorowanie naturalnej odporności

  Profesor Johns Hopkins School of Medicine skrytykował amerykańskie Centrum Kontroli i Prewencji Chorób (CDC) za ignorowanie kluczowych danych na temat naturalnej odporności wywołanej przez COVID-19, mówiąc, że „prawdopodobnie połowa kraju ma naturalną odporność na wcześniejszą infekcję. To n ...()
3 czerwiec 2021
David McLoone

Kolejny trop kowida

Możesz Ludziom tłumaczyć po stokroć, że NIKT nie wyizolował kowida, ale IDIOCI będą swojej naiwności zawierzenia oszustom bronić - niczym "niepodległości". Do tych idiotów zaliczam NIESTETY - również - amantadynowców, którzy wyleczenie z grypy - nazywają "wyleczeniem z kowida". Od czasu pi ...()
1 czerwiec 2021
Artur Łoboda

Europejskie plany dotyczące „paszportów szczepionek” obowiązywały 20 miesięcy przed pandemią. Zbieg okoliczności?

Kiedy światu powiedziano, że tak zwane "paszporty szczepionkowe" będą wymagane na wszystkie międzynarodowe podróże w przyszłości, a w wielu krajach nawet do wejścia do sklepów, restauracji, barów, siłowni, hoteli, teatrów, koncertów i wydarzeń sportowych, wrażenie, że podaje się, że środek  ...()
1 czerwiec 2021
Paul Anthony Taylor

„Wyjaśnij zamieszanie” dotyczące szczepionki Covid i „zielonego paszportu”: list otwarty do premiera Izraela

  Do premiera Binyamina Natanjahu ,   Nastąpiło duże zamieszanie dotyczące leczenia koronawirusa. Mam nadzieję, że pomożesz to wyjaśnić.   11 grudnia 2020 roku FDA wydała „Zezwolenie na użycie w nagłych wypadkach” dla szczepionki Pfizer. 9 grudnia 2020 r. na lotnisko Ben  ...()
1 czerwiec 2021
Sarah Feld

Ponad 160 ekspertów potępia szczepionki COVID jako "niepotrzebne, nieskuteczne i niebezpieczne" w potężnym liście

  Dziesiątki ekspertów medycznych wydało w tym miesiącu ostrzeżenie o szczepionkach COVID-19 , twierdząc, że wstrzyknięcia są „niepotrzebne, nieskuteczne i niebezpieczne” i mogą prowadzić do „przewidywalnych masowych zgonów”.  
    „Krótko mówiąc, dostępne dowody i nauka wskazują, że sz ...()
24 maj 2021
Raymond Wolfe

Jedno z pierwszych oszustw na temat "badań" kowida

  Rok temu nastąpił wysyp "prac naukowych" poświęconych "badaniu" rzekomego Kowida. W Polsce twierdzili, że "odkryli" kowida na Uniwersytecie Jagiellońskim i Uniwersytecie Gdańskim. Po roku od tego rzekomego odkrycia MILCZĄ - na temat swojego "odkrycia". Pisałem do Kanady, Chin  ...()
22 maj 2021
Artur Łoboda

«Szczepionki anty-Covid» zawierają superparamagnetyczne nanocząstki tlenku żelaza

Osoby, które zostały zaszczepione szczepionkam ...()
17 maj 2021
Phil

Ścigając kowida

Nie ma jednej odpowiedzi na pytanie : czym jest mityczny kowid?, bo ludzie rzeczywiście gorzej znoszą tradycyjne choroby dróg oddechowych. Na cięższy przebieg chorób dróg oddechowych wpływ mają trzy podstawowe czynniki. 1. Powietrze, którym oddychamy. 2. Dieta - w tym nasłonecznienie organi ...()
16 maj 2021
Artur Łoboda

„Skąd się bierze COVID? Czy People or Nature otworzyli puszkę Pandory w Wuhan?

Niedawny, dość ciekawy artykuł ukazał się na stronie CHD pt. „Skąd się bierze COVID? Czy People or Nature otworzyli puszkę Pandory w Wuhan? ”   W artykule przedstawiono dwie hipotezy SARS CoV-2 Covid: 1. Broń biologiczna, która uciekła, lub 2. naturalna transformacja betakoronawirusów niet ...()
14 maj 2021
Kalen

Anthony Fauci „nie ma pojęcia ani autorytetu, by wykładać o tym, co jest dobre dla Indii”

W świetle obecnej sytuacji związanej z COVID w Indiach dr Anthony Fauci, czołowy doradca w USA ds. COVID, wezwał Indie do wprowadzenia twardej blokady i masowego wprowadzenia szczepionek.   Jednak Fauci „nie ma pojęcia ani autorytetu, by wykładać o tym, co jest dobre dla Indii”.   Takie jest  ...()
14 maj 2021
Colin Todhunter

Milioner oferuje nagrodę w wysokości 1,2 mln USD każdemu, kto dostarczy izolowaną próbkę wirusa COVID-19

Na całym świecie wygenerowano wiele dochodzeń i raportów dotyczących katastrofalnego wirusa COVID-19 lub CCP (Komunistyczna Partia Chin); jednak w przypadku niektórych osób i instytucji nie zostało w zadowalający sposób udowodnione, że to on jest przyczyną przypisywanych mu zgonów. Po kilku ...()
13 maj 2021
Jose Hermosa

WHO, CDC i Davos WEF: Nowa Norymberga - przygotowania do procesu za zbrodnie przeciwko ludzkości

  Zespół ponad 1000 prawników i ponad 10000 ekspertów medycznych pod kierownictwem dr. Reinera Fullmicha wszczął postępowanie sądowe w sprawie zbrodni przeciwko ludzkości przeciwko CDC, WHO i Davos Group.   Fullmich i jego zespół przedstawiają wadliwy test PCR i rozkaz dla lekarzy, ...()
10 maj 2021
Blazing Press

Zatrzymaj paszporty szczepień! To nielegalny, medyczny apartheid

    Bardzo ważne jest, aby ludzie rozumieli, co się tutaj dzieje. Celem jest wprowadzenie wszędzie paszportów szczepionek . Ale to jest zasłona dymna . Jest to pierwszy na świecie cyfrowy system identyfikacji we wspólnym formacie, globalnie interoperacyjny, z edytowalną flagą stanu  ...()
8 maj 2021
dr Mike Yeadon

Kowidologia

Dokładnie tak samo - jak było w wypadku Katolicyzmu - gdy humaniści dopasowywali swoje przemyślenia - do obowiązującej ideologii - wiary. Stąd mamy taką rozległość przemyśleń tak zwanej "filozofii chrześcijańskiej". Większość intelektualistów godziła się w przeszłości na "mniejsze zło" z obawy o ...()
8 maj 2021
Artur Łoboda

Pseudo infekcja

Władcy usprawiedliwiają blokady wprowadzającymi w błąd liczbami, klasyfikując zdrowych ludzi jako zaraźliwych.     Zamykanie ludzi na noc w domach, zakaz spotykania się z przyjaciółmi, lub narzucenie im dystansu i maski, ponieważ niewielki odsetek z nich może być chory - to samo w sobie j ...()
8 maj 2021
Reinhard Frankl & Tobias Weißert

Coraz więcej doniesień o zachorowaniach niezaszczepionych osób po kontakcie ze zaszczepionymi

  Nie ma jeszcze powodu do paniki, ale należy zachować szczególną ostrożność - "Naukowo udowodniono, że ludzie wydychają dużą liczbę białek (a więc prawdopodobnie także białko wypustkowe, które jest wytwarzane przez szczepionki Covid-19 mRNA)"   Szczególnie ze Stanów Zjednoczonych ...()
5 maj 2021
Xander

Wyznawcy kultu Amantadyny

  Czytając wypowiedzi ludzi wzywających do zastosowania Amantadyny do leczenia Covid-19, przypominają mi się pierwsze hasła protestów robotniczych w 1980 roku. Brzmiały one następująco: "socjalizm - TAK, wypaczenia - NIE".   Oznaczało to, że protestujący nie kwestionują "przewodniej roli Pa ...()
3 maj 2021
Artur Łoboda

Powikłania chirurgiczne po kowidzie

Jak wszystkie inne powikłania po tym mitycznym kowidzie - są one skutkiem termicznych, albo nietermicznych skutków działania promieniowania elektromagnetycznego. Bardzo często spotykam osoby - które trzymają telefon w tylnej kieszeni spodni i za każdym razem tłumaczę, że doprowadzi to do poważ ...()
1 maj 2021
Artur Łoboda

Przykłady ludobójstwa stosowanego w wojnie kowidowej (3)

Propagandyści z wojny kowidowej przeciwko ludzkości wyliczyli, że ich "medyczny pupil" może wywołać dowolną chorobę - co jest rewolucją w pojmowaniu nauki. Do momentu wybuchu tej wojny - każdy patogen wywoływał swoiste objawy. Ale z kowidem jest jak z "końcem historii" po upadku komunizmu.  ...()
1 maj 2021
Artur Łoboda

 

Archiwum

"NATO na Balkanach"
luty 20, 2008
Piotr Bein
Według PAP złodziej to biznesmen
październik 30, 2005
PAP
Irańscy Żydzi nie chcą emigrować
styczeń 13, 2007
bibula- pismo niezależne
Polsce grozi gwałtowne wstrzymanie kredytowania
grudzień 12, 2008
PAP
Polska ma, więc płaci
październik 13, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Cła po polsku
luty 10, 2003
zaprasza.net
Izraelskie dziewczynki przesyłają prezent miłości Libanskim dzieciom...
lipiec 18, 2006
J.D.
Ciemność z Zachodu
czerwiec 6, 2008
Izrael Szamir
Tańczący szczur historii
luty 26, 2007
ZYGMUNT JAN PRUSIŃSKI
POLSKA - UNIA 10
listopad 24, 2002
Prof. Jerzy Nowak
Cyfry numeru PESEL:
październik 17, 2007
Grażyna
"Pochwała głupoty" według profesora Friedricha Augusta Hayeka
sierpień 31, 2004
Marak Głogoczowski
Izrael Szamir "PaRDeS - studium kabały". Część II: Eseje. Rozdział 14
maj 1, 2006
Muzeum ściągawek
kwiecień 4, 2007
Magda
Druga TARGOWICA
grudzień 27, 2002
Elzbieta
Polska polityka energetyczna
lipiec 1, 2007
.
Zmienić Regulamin Sejmu RP!
październik 5, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
Świat bez kretynów
październik 21, 2008
Marek Olżyński
Będziem Polakami
grudzień 27, 2003
Artur Łoboda
Nadzieja Kwaśniewskiego
grudzień 12, 2002
Artur Łoboda
Z pianą na wargach ścigajmy faszystów.
grudzień 8, 2006
Jan Lucjan Wyciślak
Jak walczy libański ruch oporu
sierpień 16, 2006
z-m-k
Zołnierzu nie pytaj
lipiec 26, 2003
przesłała Elżbieta
Resort finansów odsłania prawdziwe oblicze
wrzesień 17, 2002
Wiktor Krzyżanowski Puls Biznesu
David Irving: "Żydzi powinni sami sobie zadać pytanie dlaczego są tak znienawidzeni"
grudzień 24, 2006
bibula- pismo niezależne
Bp Pieronek: pielgrzymka papieża obaliła kilka mitów
sierpień 20, 2002
PAP
RM + media pochodne kontra Michniki + reszta
marzec 13, 2008
Dariusz Kosiur
"Pieniądze za Krew"
wrzesień 16, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Jankowski: Wysadzenie wież WTC pretekstem do wojny o ropę
luty 19, 2008
Zbigniew Jankowski
Narodowa poprawność
lipiec 21, 2008
Artur Łoboda
Prawie jak patriota
lipiec 4, 2008
Artur Łoboda
Bauer chce kupić RMF
październik 27, 2006
PAP
Gorące, puste głowy
czerwiec 30, 2004
Andrzej Kumor
Prawdziwa gra prezydenta
grudzień 13, 2002
Artur Łoboda
Widmo Islamizacji Rosji i destabilizacja Bliskiego Wschodu
marzec 6, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Tak się sprawuje władzę
luty 18, 2005
"Moralność" na usługach finansjery
luty 14, 2003
PAP
Masakra Libanu Wstępem do Ataku na Iran?
sierpień 10, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Nalezy sie bac
lipiec 31, 2008
...
Przerabianie stypy na wesele
maj 5, 2004
ks. prof. Czesław S. Bartnik
Kiedy koniec z lotami za złotówkę?
grudzień 5, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Zaglada ludzkosci
maj 8, 2006
przeslala Elzbieta
Pytania, pytania, pytania....
lipiec 30, 2003
Stanisław Krajski
MF:Rosną nasz długi!
czerwiec 20, 2008
Łowicz - honorowe obywatelstwo Bolesława Bieruta i Michała Roli-Żymierskiego.
styczeń 6, 2008
mwk
Bush coś ty narobił ?
kwiecień 25, 2003
Najlepsi mecenasi kultury nagrodzeni
wrzesień 16, 2002
PAP
Szósta rocznica ataków rządu amerykańskiego na budynki World Trade Center 1, 2 i 7. Nowy Jork 11 września 2001
wrzesień 11, 2007
Dorota Szczepańska
Ostatnie wezwanie
sierpień 16, 2008
Artur Łoboda
Moja Ojczyzna
sierpień 1, 2003
przesłała Elżbieta
więcej ->
  
 
 
 
Zygmunt Jan Prusiński TAJEMNE OBCOWANIE - część osiemnasta
11 lipiec 2021
Zygmunt Jan Prusiński
Zygmunt Jan Prusiński TAJEMNE OBCOWANIE - część siedemnasta
9 lipiec 2021
Zygmunt Jan Prusiński
Zygmunt Jan Prusiński TAJEMNE OBCOWANIE - część szesnasta
7 lipiec 2021
Zygmunt Jan Prusiński
Zygmunt Jan Prusiński TAJEMNE OBCOWANIE - część piętnasta
4 lipiec 2021
Zygmunt Jan Prusiński
Zygmunt Jan Prusiński ZBUDZISZ WE MNIE ROZKWIT DŹWIĘKÓW - część piąta
1 lipiec 2021
Zygmunt Jan Prusiński
Zygmunt Jan Prusiński ZBUDZISZ WE MNIE ROZKWIT DŹWIĘKÓW - część czwarta
29 czerwiec 2021
Zygmunt Jan Prusiński
Zygmunt Jan Prusiński ZBUDZISZ WE MNIE ROZKWIT DŹWIĘKÓW - część trzecia
27 czerwiec 2021
Zygmunt Jan Prusiński
Zygmunt Jan Prusiński ZBUDZISZ WE MNIE ROZKWIT DŹWIĘKÓW - część druga
23 czerwiec 2021
Zygmunt Jan Prusiński
Zygmunt Jan Prusiński ZBUDZISZ WE MNIE ROZKWIT DŹWIĘKÓW - część pierwsza
20 czerwiec 2021
Zygmunt Jan Prusiński
Zygmunt Jan Prusiński ZBUDZISZ WE MNIE ROZKWIT DŹWIĘKÓW - część pierwsza
17 czerwiec 2021
Zygmunt Jan Prusiński

Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2021 Polskie Niezależne Media