
Stowarzyszenie Sportownia dzięki wsparciu z Gminy Myślenice realizuje cykl działań na rzecz młodzieży służących rozwijaniu pasji sportowych. W ramach działań odbył się cykl teningowy.
Był to cykl spotkań sportowych dedykowanych dzieciom i młodzieży. Zajęcia były prowadzone przy udziale Reprezentantów Polski w Speed-ballu. Proponowany program był ukierunkowany na przygotowanie zawodników do ogólnopolskiej rywalizacji. Cykl miał przygotować zawodników do udziału w najważniejszych zawodach o randze ogólnopolskiej. Był to bardzo ważny moduł szkoleniowy wpływający na rozwój klubu i zawodników.
Przed zawodnikami został postawiony cykl wyzwań, który dla najbardziej wytrwałych, zakończył się możliwością startu w mistrzostwach polski z możliwością awansu do udziału w najważniejszych wydarzeniach sportowych.
Projekt jest realizowany przy wspraciu finansowym Gminy Myślenice.