ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Trzecie wezwanie o uzasadnienie wysłania obywatelki państwa Izrael - Yael Bartana - jako reprezentantki polskiej kultury na 54. Biennale Sztuki w Wenecji 
6 maj 2013      Artur Łoboda
Already in the XVIth century Poland were ideas also fundamental to contemporary political theory, according to Norman Davies of Oxford University:  
17 listopad 2011      Iwo Cyprian Pogonowski
Nie licz na to, że powie Ci o tym rząd albo media. 
13 październik 2014      www.polskawalczaca.com
PiS od dawna prosił się o strajki 
16 kwiecień 2019     
Trzej levi tenorzy uśmiechnięci jak podpaski 
28 sierpień 2019      Alina
Interia pilnuje "wolności słowa" tak oto:  
26 maj 2017      Alina
Co ten MOTŁOCH z ZNP sobie wyobraża? 
30 marzec 2017     
Nie chciałem sobie tego wyobrazić 
14 kwiecień 2021     
Antypolonizm 
25 luty 2018     
Fałszerstwa PAP 
5 luty 2011      Artur Łoboda
Serce Wolności  
18 grudzień 2016     
Wojny XXI wieku 
2 luty 2020     
Viva Catalunya 
3 październik 2017      Lluis Llach L'Estaca
Kto z Państwa - dał Prokuraturze swoje pełnomocnictwo? 
9 czerwiec 2015      Artur Łoboda
Jednym zdaniem  
28 marzec 2016      Artur Łoboda
„Putinokracja” w kolizji z Waszyngtonem. 
3 grudzień 2011      Iwo Cyprian Pogonowski
Naród, który własną głupotę nazywa patriotyzmem (2) 
19 styczeń 2013      Artur Łoboda
Modlitwa o słońce  
24 luty 2020      Artur Łoboda
Obserwatorzy UE nie widzieli nieprawidłowosci w wyborach na Ukrainie... 
28 styczeń 2010      tłumacz
O tym, jak teoria Trofima Łysenki jest wykorzystywana przy budowie Światowej Termitiery zwanej N(OT)WO 
20 lipiec 2010      dr Marek Głogoczowski

 
 

„Skąd się bierze COVID? Czy People or Nature otworzyli puszkę Pandory w Wuhan?

Niedawny, dość ciekawy artykuł ukazał się na stronie CHD pt. „Skąd się bierze COVID? Czy People or Nature otworzyli puszkę Pandory w Wuhan? ”
 
W artykule przedstawiono dwie hipotezy SARS CoV-2

Covid: 1. Broń biologiczna, która uciekła, lub

2. naturalna transformacja betakoronawirusów nietoperzy w ludzką postać zakaźną po rozwinięciu hipotezy pochodzenia SARS1. 
 
To była moja odpowiedź:
 
Istnieje trzecia realna i prawdopodobna hipoteza o pochodzeniu wirusa SARS CoV-2, która faktycznie wyjaśnia wszystkie sprzeczności i rozbieżności w pozostałych dwóch hipotezach pochodzenia SARS CoV-2, a autor trafnie opisał i odniósł się do hipotezy o stworzeniu sztucznej komputerowej symulacji, zmanipulowanej wersji genomu (86% genomu identyczny) genomu wirusa SARS1, który w rzeczywistości w ogóle nie istnieje (!).
 
Naturalnie nie będąc w stanie wyizolować wirusa fantomowego, który sztucznie stworzyli samodzielnie, nie mogli spełnić postulatów SARS CoV-2 Kocha i udowodnić etiologii pospiesznie wymyślonej klinicznej choroby COVID i jej niemal dokładnie tej samej fenologii, co wiele chorób układu oddechowego, ze wszystkimi komplikacjami, którymi grożono, jak np. zakrzepy lub niedotlenienie wszystkie powszechne powikłania grypy lub zapalenia wątroby lub przeziębienia ze spektrum wirusów. 
 
Wszystko wyjaśnia hipotezy o fantomowej (wirtualnej) naturze wirusa SARS CoV-2 (nieistnienie w rzeczywistości materialnej).
Wyjaśnia problemy związane z odpowiedzią na pandemię nie na podstawie danych empirycznych, ale za pomocą wadliwych modeli teoretycznych, wyjaśnia problemy związane z określaniem pochodzenia wirusa, wyjaśnia problem widocznych gatunków skaczących, wyjaśnia problem rozszczepiania furin i kondonów, wyjaśnia chińskie stanowisko, że nie izolowali oni aktywnego wirusa SARS CoV-2, wyjaśnia, że ​​trzech chorych chińskich naukowców z Wuhan w rzeczysistości cierpi na powikłania grypowe lub przeziębienie - w środku sezonu grypowego pogarszane przez niebezpieczne powietrze, którym oddychają, wyjaśnia to naukowo niemożliwe nagłe zniknięcie grypy liczącej setki miliardów lat (celowo błędnie zaklasyfikowanej jako COVID).
Wyjaśnia, dlaczego maskowanie i dystans społeczny w ogóle nie działał.
Wyjaśnia, dlaczego śmiertelność SARS CoV-2 wśród dzieci i młodych dorosłych naturalnie zdrowszych i odpornych na patogeny, bez chorób współistniejących, wynosi dokładnie zero, ponieważ nikt nigdy nie umarł z powodu kodu cyfrowego, niezależnie od tego, jak śmiertelny, zakaźny genom wirusa opisuje.
 
Ale przede wszystkim Trzecia hipoteza wyjaśnia szokujący fakt, że żaden z uczestników symulacji globalnej pandemii koronawirusa EVENT201 w październiku 2020 roku w Nowym Jorku, w tym Chiny, nie chce o tym rozmawiać i poważnie badać pochodzenie COVID prawie na pewno czynią to, aby chronić siebie, swoje instytucje i swoją polityczną wiarygodność. i odpowiedzialność za ludobójcze niszczenie globalnych instytucji zdrowia publicznego, umyślne odmawianie opieki setkom milionów i niszczące ekonomicznie znane z przeszłości jako bezużyteczne, blokady z milionami przedwcześnie zmarłych, na które wpływ miała rażąca inżynieria społeczna i poważne zakłócenia żywotnego życia społecznego i zerwanie krytycznej wzajemnej relacji system wsparcia rodzin i społeczności poprzez przymusową separację.
 
 
Głównym dowodem takiej trzeciej hipotezy jest to, że wbrew powszechnej wiedzy o całkowitym niepowodzeniu testów PCR podczas fałszywej pandemii świńskiej grypy w 2009 r., pospiesznie i niesłusznie (błędne zalecenie CT WHO 45+ i nieodłączna niespecyficzność ct-qPCR testów w czasie rzeczywistym, co gwarantowała blisko 100% wyników fałszywie dodatnich z powodu innych, naprawdę istniejących - powszechnych infekcji bakteryjnych i wirusowych dróg oddechowych w organizmach ludzkich - zgodnie z FDA).

Opracowany przez zespół Corman-Drosten (zaangażowany wcześniej w oszustwo świńskiej grypy) - ze szpitala Charite w Berlinie - został stworzony w ciągu tygodnia, a oparty nie na próbce aktywnego wirusa, ale na podstawie skonstruowanego genomu SARS CoV-2 przesłanego do GenBank na podstawie jednego opublikowanego artykułu badawczego (nigdy nie recenzowanego), w którym przyznano, że postulaty Kocha nie zostały spełnione w badaniu, a zatem nie ustalono związku przyczynowego wirusa SARS CoV-2 z COVID) w styczniu 20 stycznia 2020 r. (Test PCR został przyjęty jako diagnostyka zakażenia SARS CoV-2 w dniu 24 stycznia 2020 r.).

Zbadano trzy osoby (dwie przeżyły i całkowicie wyzdrowiały, a jedna zmarła kilka dni pod respiratorem, terapia respiratorowa powodująca 98% śmiertelności wśród osób starszych, później porzucona wszędzie jako bezużyteczna i śmiertelna).
Chorobę zdiagnozowano na obszarach Wuhan - znanych z niebezpiecznego zanieczyszczenia powietrza, jako niewyjaśnione zapalenie płuc.

To samo stało się w mocno zanieczyszczonej Lombardii.
 
Globalna pandemia została ogłoszona z powodu fałszywych - pozytywnych wyników testów PCR, błędnie wykorzystanych do modelowania Ro i jako narzędzia diagnostycznego dla COVID, gdy liczba zgonów przypisywanych Covid na całym świecie była rzędu 100 osób i nie było potrzeby panikować, ogłaszać pandemię i błędne naukowo i niewiarygodne odrzucać wszystkie zasady, wytycznych i zaleceń WHO - dla wszystkich poprzednich dekad pandemii, które zostały opracowane i wszechstronnie przetestowane w terenie.
 
Następnie nastąpiło całkowite zlekceważenie ustalonych protokołów medycznych i epidemiologicznych, oraz praktyk monitorowania badania i analizy pandemii, w tym badania podczas sekcji zwłok, oraz ponownego zdefiniowania COVID nie na podstawie klinicznych dowodów rzeczywistej infekcji, ale w 99% na podstawie testu PCR.
Badania serologiczne - fundamentalne dla określenia IFR zostały celowo opóźnione, zignorowane (ponieważ wskazywały na grypę, taką jak COVID IFR) i finansowane przez rząd, podczas gdy testy PCR zostały przedłużone, tworząc słynne kłamstwo podżegające do strachu o IFR (śmiertelności) na poziomie 3,4% - podawanej przez WHO w lutym 2020.
 
Chiński artykuł (jedna z pierwszych prac empirycznych na temat pandemii) opublikowany przed 16 marca 2020 r., poprzez diagnostykę serologiczną i PCR, określił IFR na 0,3% w całej populacji Wuhan (obecnie IFR jest uznawany przez CDC na około 0,14% grypy sezonowej) tylko po to, by szybko wycofać bez wiedzy autorów, ponieważ zderzyło się to z oficjalnym podsycaniem strachu w momencie globalnego nałożenia blokad poza Chinami (które faktycznie zaczęły wtedy łagodzić blokady) i demolowaniem publicznej służby zdrowia na Zachodzie - z przewidywalnymi skutkami masowego mordowania osób starszych w domach opieki i we własnych domach z powodu odebrania im pomocy medycznej. 
 
To tylko kilka argumentów na poparcie hipotezy o wirtualnym wirusie , w tym całkowity brak obaw związanych z odpowiedzialnością za czyny (jak na przykład elity całkowicie ignorujące ograniczenia, które nałożyły na populację i zaprzeczające własnym - oficjalnym narracjom polityki strachu).  
 
Trzecia hipoteza jest wykonalna i wysoce prawdopodobna. W rzeczywistości została przygotowana i przeszkolona dokładnie pod kątem takich scenariuszy - w zakresie globalnej koordynacji, zaleceń dotyczących śmiertelnie wadliwych wspólnych narzędzi i protokołów diagnostycznych i wykonana w dziedzinie symulacji przy użyciu ... symulacji koronawirusa.
 
Jedynym sposobem na zaprzeczenie hipotezy o fikcyjnym wirusie jest pełna izolacja wirusa SARS CoV-2, poprzez spełnienie postulatów Kocha - w tym pełnych badań na zwierzętach, i zbadanie każdej śmierci i każdej hospitalizacji z pozytywnym wykluczeniem wszystkich innych przyczyn chorób i zgonów błędnie przypisywanych Covid. 
 
Ale nawet bez tego wiemy, żepandemia, którą nam sprzedali, była sfabrykowanym kłamstwem.

14 maja 2021 01:13

Źródło komentarz do:

https://childrenshealthdefense.org/defender/origin-of-covid-people-or-nature/#comment-5378061415


14 maj 2021

Kalen 

  

Komentarze

  

Archiwum

Franco udaremnił komunistyczny zamach
sierpień 8, 2006
Prof. Maciej Giertych
Dyrektywa z Waszyngtonu
lipiec 1, 2008
Tomasz Zalewski
Miller nie bąd? głupi
marzec 27, 2003
Artur Łoboda
Poucza nas "człowiek złej woli", "manipulator"
kwiecień 30, 2004
PAP
Jest brzydka sprawa...
czerwiec 9, 2006
Stanisław Michalkiewicz
Izrael szykuje się na Irak ?
sierpień 10, 2002
PAP
Kołowrotek
październik 30, 2007
Słoneczny Zegar
"Sprawiedliwość społeczna" wedle PO
styczeń 24, 2008
PAP
Walka z kretami i potentatami
listopad 17, 2003
Nasz Dziennik
Obłędne Plany "Tarczy"
kwiecień 28, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Nadszedł czas na Niepodleglą Suwerenną Polskę
czerwiec 2, 2003
Roman Kafel Dallas Texas 19 maj 2003
Oceń wygląd zmarłego!
październik 21, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
Fałsz i obłuda wzięte z życia Hanny Gronkiewicz-Waltz, albo tak naprawdę Hajki Grundbaum.
sierpień 12, 2006
Zdzisław Raczkowski
Mimo paniki na giełdzie, USA zbliża się do wojny przeciwko Iranowi
sierpień 21, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Psy szkolone w Polsce
październik 5, 2006
MARDUK
Proksa triumfuje
marzec 8, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Nieodrodny syn stalinowskiej agentury
sierpień 15, 2004
Prawo do życia,prawo do śmierci.
maj 28, 2006
tatar
Historia syna marnotrawnego.
czerwiec 27, 2004
Artur Łoboda
O promowaniu ślepoty inteligencji polskiej, czyli jak się tworzy „przyzwolenie bez zgody”
luty 5, 2008
J. Duranowski
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2021 Polskie Niezależne Media