ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Zdrajcy z pisowskiego nieRządu 
5 grudzień 2020     
NORYMBERGA 2.0 DLA RZĄDU W POLSCE JEST REALNA – OTO DZIAŁANIA PRAKTYCZNE, PROCEDURA FORMALNA JUŻ RUSZYŁA 
13 czerwiec 2021     
Agentura przebrana za lewicę 
12 kwiecień 2013      Artur Łoboda
Losing” the World. American Decline in Perspective, Part 1 
15 luty 2012      Noam Chomsky
Max Kolonko o Porządkach w Telewizji Polskiej  
16 czerwiec 2016      Max Kolonko
Bez szans na POLEXIT. No chyba, że… 
27 grudzień 2017      ...
Dr Wodarg wRealu24! Odradzam brania szczepionki!
Koronawirus nie jest tak niebezpieczny!
 
14 grudzień 2020     
Protesty na całym świecie przeciwko wojnie kowidowej 
25 lipiec 2021      Al Jazeera English
Co trzeba wiedzieć o globalnym ociepleniu z powodu „wzrostu” CO2 
16 marzec 2021     
Demonstracja przeciwko ograniczeniom kowidowym w Sztokholmie - zaatakowana brutalnie przez policję 
6 marzec 2021      SwedenRoyals
Wybory w Gdańsku sfałszowane? 
16 marzec 2019      Alina
Antysemite 
28 grudzień 2011      Iwo Cyprian Pogonowski
Zygmunt Jan Prusiński Opera na wydmach - Część II 
1 czerwiec 2021      Zygmunt Jan Prusiński
Skok stulecia 
25 listopad 2019      Artur Łoboda
Zielona książeczka" Kadafiego nt. demokracji zachodniej 
14 kwiecień 2011      wstawił MG
Znów ta "Ida" 
23 luty 2015      Artur Łoboda
Pomnik stulecia Bitwy warszawskiej 
1 marzec 2020     
TW Bolek – fałszywa legenda 
29 lipiec 2020      Zygmunt Jan Prusiński
Anulowanie długów jedyną drogą do zapobieżenia trzeciej wojnie światowej (2) 
2 październik 2012      Artur Łoboda
Casus szwajcarskich kont 
16 marzec 2019     

 
 

Badanie elektromagnetyzmu osób szczepionych w Luksemburgu

 
W grupie zaszczepionej 29 z 30 ankietowanych osób wykazywało aktywność magnesu. Oznacza to, że magnes przylgnął do ich skóry
 
W ciągu ostatnich kilku miesięcy w mediach społecznościowych pojawiały się setki amatorskich filmów, w których pojawiały się osoby, które po szczepieniu wyraźnie stały się elektromagnetyczne.
 
 
Po tym, jak wielu naszych członków zadało wiele pytań dotyczących tego „rzekomego” efektu elektromagnetycznego u osób zaszczepionych, nasze stowarzyszenie zdecydowało się zainteresować tym intrygującym tematem.
To badanie, o charakterze czysto statystycznym i socjologicznym, dotyczące tego rzekomego efektu elektromagnetycznego, który jest przedmiotem niniejszego raportu, stawia co najmniej trzy ważne pytania:
 
1. Czy to prawda, że ​​ludzie wykazują efekt elektromagnetyczny po szczepieniu?2. Jeśli tak, to czy to prawda, że ​​tylko osoby zaszczepione wykazują ten efekt?3. Co tak naprawdę jest wstrzykiwane osobom pod kwalifikacją szczepionki, która powoduje ten efekt? 
Aby odpowiedzieć na te pytania, ankietę powierzono panu Amarowi GOUDJIL, skarbnikowi stowarzyszenia i członkowi odpowiedzialnemu za kwestie demograficzne i socjologiczne.
 
 
Prezentacja parametrów ankiety:
 
W celu przyspieszonego zakończenia zdecydowano:
 
- Przeprowadzenie wywiadu z panelem 200 osób mieszkających lub pracujących w Luksemburgu.

- Aby ten panel został podzielony na 2 grupy. Pierwsza składałaby się ze 100 osób zaszczepionych w Luksemburgu, a druga ze 100 nieszczepionych osób dla celów porównawczych.

- Że każda z tych grup powinna mieć 50 kobiet i 50 mężczyzn.

- Tylko osoby aktywne zostaną wybrane do udziału w badaniu ze względu na fakt, że są one znacznie bardziej ograniczone do szczepień niż osoby nieaktywne.

- Miejscem badania będzie centrum handlowe Belle-Étoile i trasa d'Arlon w Strassen.

- Zachowane zmienne to zatem płeć, wiek, zawód, liczba zastrzyków, pochodzenie farmaceutyczne zastrzyków, data zastrzyków, przyciąganie magnetyczne, odbiór pola elektrycznego i miejscowość zamieszkania respondenta .

- Należy również zauważyć, że ze względów praktycznych przesłuchiwane będą wyłącznie osoby noszące odzież z krótkimi rękawami lub bez rękawów.

Przedstawienie sposobu podejścia i wykonania:
 
Ankieter przedstawia się osobom, przedstawia skojarzenie, a następnie wprowadza ankietę.


„Witam Panią lub Panie, przepraszam, że przeszkadzam, ale nazywam się Amar GOUDJIL, pracuję dla Europejskiego Forum ds. Bezpieczeństwa Szczepień (EFVV) i obecnie przeprowadzam statystyczne i anonimowe badanie dotyczące zaszczepionych i niezaszczepionych osób mieszkających w Luksemburgu ”. … „To ankieta na temat informacji, według których zaszczepione osoby wykazują efekty elektromagnetyczne i na EFVV staramy się dowiedzieć, jaka jest obserwowana rzeczywistość”.


- Ankieter następnie pyta respondentów, czy byliby skłonni wziąć udział w badaniu na zasadzie dobrowolności.
„Czy mógłbyś poświęcić kilka minut i czy byłbyś zainteresowany udziałem w naszej ankiecie? “.

 
- Ankieter następnie wyjaśnia zainteresowanym zainteresowania ankietą i wprowadza osoby do tematu, prezentując im magnes, który przykleja, za pomocą efektu magnetycznego, do metalowego przedmiotu (słup, samochód itp.). Następnie wyjaśnił, że magnesy nie przylegają do ludzi i że przylegają tylko do metalowych przedmiotów, ale otrzymano informację, że zaszczepieni ludzie przyciągają magnes, ponieważ zostali zaszczepieni.

- Prowadzący wywiad pyta następnie respondenta, czy chce zagrać w grę i przyłożyć magnes do miejsca, w którym został wstrzyknięty.

- Kiedy magnes przykleja się do skóry na ramieniu, ankieter prosi respondenta o przyklejenie magnesu na drugim ramieniu.

- Następnie ankieter pyta respondenta, czy wyraża zgodę na założenie na ramionach testera pola elektrycznego i magnetycznego (marka Meterk, model MK54), wyjaśniając, że do naszego stowarzyszenia zgłoszono również informację, że zaszczepione osoby również wytwarzają pola elektryczne .

- Ankieter kontynuuje dyskusję i kontynuuje, w miarę możliwości, udzielanie odpowiedzi respondentom zainteresowanym przeprowadzonym eksperymentem i wynikami ankiety.


Podsumowanie wyników za tydzień badawczy od 1 czerwca do 5 czerwca 2021 r.:
 
- Tylko 30 zaszczepionych i 30 nieszczepionych osób zostało ostatecznie przesłuchanych, podczas gdy celem było przeprowadzenie wywiadu ze 100 w przypadku pierwszej grupy i 100 w przypadku drugiej.

- Warunek podziału płci został spełniony. W każdej grupie przeprowadzono wywiady z 15 kobietami i 15 mężczyznami.

- W grupie nieszczepionych, spośród 30 ankietowanych osób, liczba osób wykazujących aktywność magnesu wynosiła 0 (zero). Dlatego eksperyment zakończył się dla tej grupy.

- Z drugiej strony w zaszczepionej grupie 29 z 30 ankietowanych osób wykazywało aktywność magnesu. Oznacza to, że magnes bez trudu przylgnął do ich skóry.

- Spośród tych samych 29 osób, 22 ma magnes przylegający tylko do jednego ramienia i tylko do obszaru wstrzyknięcia. Te 22 osoby to te, które otrzymały tylko jeden zastrzyk. Pozostałe 7 osób z tej samej grupy ma magnes na obu ramionach.

- W tej grupie, znanej jako grupa zaszczepionych osób mieszkających lub pracujących w Luksemburgu, wydaje się, że:

  17 otrzymało co najmniej jeden zastrzyk od firmy Pfizer

  7 otrzymało co najmniej jeden zastrzyk od Astra Zeneca

  3 otrzymało co najmniej jeden zastrzyk z laboratorium Moderna

  3 otrzymało pojedynczy zastrzyk od Johnson & Johnson

  6 otrzymało oba zastrzyki firmy Pfizer

  1 otrzymał 2 zastrzyki od Astry Zeneca1 otrzymał 2 zastrzyki z Moderna


- Dwie osoby z tej grupy, pielęgniarka pracująca w CHL, która była jedną z pierwszych zaszczepionych oraz analityk finansowy, wykazały całkowicie nienormalne emisje pola elektrycznego.
W przypadku pielęgniarki wykonano nawet film pokazujący wartości emitowane przez testera w okolicy lewego barku. Dla analityka wartości emitowane przez testera były w przybliżeniu takie same, ale osoba nagle zakończyła swój udział.

- Spośród 30 respondentów w grupie zaszczepionej 29 mieszka lub pracuje w Strassen. Tylko 1 mieszka w Metz, ale pracuje w Strassen.

- Wydaje się, że osoby zaszczepione wcześniej w ramach rządowego programu szczepień są znacznie bardziej elektromagnetyczne niż osoby zaszczepione niedawno. Magnes przywiera szybciej i trzyma się lepiej niż u osób świeżo zaszczepionych.W odniesieniu do tego ostatniego ustalenia należy przeprowadzić dokładniejsze pomiary.
 
 
Uwaga:
Ćwiczenie jest całkowicie destabilizujące dla respondentów, w żadnym momencie nie proszono ich o przyłożenie magnesu do jakiegokolwiek obszaru poza ramionami. Byłoby bardzo interesujące wiedzieć, czy magnes przylegał również do szyi, klatki piersiowej, czoła lub nóg i czy inne przedmioty, takie jak łyżki, nożyczki i smartfony, również przylegały.
 
Wniosek:

- Stwierdzono, że zaszczepione osobniki wydzielają pole elektromagnetyczne i im wcześniej osobniki zostały zaszczepione, tym silniejsze pole wydzieliły. To odczucie i ocena, które są czysto dotykowe, gdy magnes na ramieniu jest nakładany i usuwany, powinny być zweryfikowane znacznie dokładniej za pomocą znacznie bardziej precyzyjnego sprzętu.

- Niezwykle trudno było znaleźć osoby chętne do testu przy tym niezwykle dezorientującym eksperymencie. 

- Osoby są zainteresowane eksperymentem z ciekawości, a kiedy widzą, że magnes przylega do ich skóry, początkowo stają się niepewne, a potem nagle stają się zimne. Niektórzy z nich stają się nawet wyjątkowo nerwowi, a nawet całkowicie zszokowani.

- Ludzie szczerze zastanawiają się, jak magnes może przykleić się do ich skóry tak łatwo, jak przykleja się do metalowego słupka.

- Proszą o wyjaśnienie, a śledczy zapewnia ich, że wyjaśnienie musi być. Zostają odesłani do lekarza, który poradził im, aby zrobili zastrzyk.

- Jedna pani nawet płakała i powiedziała mi, że nie chce się szczepić, ale została do tego zmuszona, ponieważ jej pracodawca powiedział, że musi, ponieważ pracuje w kontakcie z klientami.

- W rozmowach okazało się, że ludzie nie szczepią się nawet z powodów medycznych lub zdrowotnych, z przekonania lub strachu przed chorobą, ale często w nadziei powrotu do normalnego życia i możliwości ponownego swobodnego podróżowania.

- Podczas wymian ludzie wyraźnie wyrażają swoją konsternację, mówiąc później, że są brani jako zakładnicy. Wiele osób przyznaje, że ten zastrzyk nie jest zgodny i że nigdy nie udzielono im racjonalnych wyjaśnień, nawet jeśli tylko z punktu widzenia stosunku korzyści do ryzyka. Po namyśle i dyskusji opisują ten czyn jako: „błąd, szaleństwo, luka, rozwiązanie, a nawet szantaż”.Te dokładne terminy były często używane.
 
Tutaj ponownie należy przeprowadzić dochodzenie psychospołeczne w celu zbadania prawdziwych motywacji, które skłoniły zaszczepione osoby do wyrażenia zgody na wstrzyknięcie. Najlepiej byłoby, gdyby wszystkie rozmowy z zaszczepionymi były nagrywane i filmowane do dalszej analizy.


  - Ankietę przerywa się ze względów sumienia i moralności, ponieważ śledczy nie jest już w stanie poradzić sobie z bezradnością ludzi, których twarze skamieniają, gdy zdają sobie sprawę, że wstrzyknięto im substancję, o której nic nie wiedzą.
Badacz, który w przeszłości studiował techniki zarządzania i psychosocjologię, czuje się bardzo niekomfortowo z tymi ludźmi, którzy zastanawiają się, co się z nimi dzieje.
Ludzie stają się bladzi, biali, nerwowi, przykładają rękę do czoła lub krzyżują ramiona i szczypią dolną wargę.
Niektórzy pocą się z ich rąk, gdy są widziane, jak wycierają je o biodra lub uda.
 
Te efekty i przejawy pojawiają się zwykle w stanach niepokoju, skrajnego stresu lub naprawdę mierzalnego napięcia.
 
Dla respondentów te niekontrolowane objawy fizyczne wskazują na głęboko złe samopoczucie, gdy zdają sobie później sprawę, że mogli zrobić coś nieodwracalnego.
 
Szczepienie jest aktem nieodwracalnym.
 
Na pytanie, czy to prawda, że ​​ludzie wykazują efekt elektromagnetyczny po przejściu przynajmniej jednego aktu szczepienia, odpowiedź jest twierdząca i tak, rzeczywiście, ludzie stają się elektromagnetyczni przynajmniej w strefie wstrzyknięcia.
 
Na pytanie, co jest wstrzykiwane osobom, co powoduje ten efekt, odpowiadamy, że odpowiedź na to pytanie należy do rządów i władz odpowiedzialnych za zdrowie Luksemburczyków, ponieważ to one podjęły ciężką decyzję o zaszczepieniu populacji .
 
Tutaj nie odpowiemy za odpowiedzialność każdej ze stron, ale pewne jest, że jeśli do składu tych tak zwanych szczepionek weszły nanocząstki paramagnetyczne (nanonośniki lub kulki magnetyczne) to z pewnością bardzo szybko usłyszymy o bezprecedensowa katastrofa zdrowotna.
 
Obowiązkiem toksykologów i farmakologów jest teraz odkrycie pochodzenia i przyczyn tych aktywnych skutków dla osób zaszczepionych, a gwarantami zdrowia obywateli tego kraju jest bardzo szybkie żądanie wszczęcia dochodzenia w sprawie. dokładny i rzeczywisty skład tych tak zwanych szczepionek.
 
 
Źródło:
https://www.efvv.eu/news/study-on-the-electromagnetism-of-vaccinated-persons-in-luxembourg
10 lipiec 2021

Mamer i Amar Goudjil 

  

Komentarze

  

Archiwum

Wieszcze i prostytutki
grudzień 12, 2002
Artur Łoboda
2+2=
luty 13, 2003
Artur Łoboda
LISBONA = TARGOWICA
marzec 30, 2008
Inz. Jerzy Skoryna
Kwaśniewski obiecuje że uzupełni wykształcenie
czerwiec 26, 2002
PAP
64 rocznica Powstania Warszawskiego
sierpień 1, 2008
PAP
Osobisty dramat Donalda Tuska
wrzesień 2, 2007
tłumacz
Teraz Bush - poglądy "prawicy" sprzed lat
październik 26, 2008
"Prawica"
Protestuję przeciwko światowemu terroryzmowi
marzec 14, 2004
Artur Łoboda
Kajmany - raj dla hedgefundów
czerwiec 15, 2008
Embargo na prawdę
kwiecień 12, 2003
Adam Kruczek
Nauczyciela wycieczka do Kanady
marzec 29, 2008
przeslala Elzbieta Gawlas
Czerwona gospodarka
czerwiec 24, 2003
przesłała Elżbieta
GUS: GUS: Gospodarka kwitnie jak nigdy
sierpień 30, 2006
Maja Komorowska: Papież nakreślił nowe perspektywy nadziei
sierpień 20, 2002
PAP
Dajmy się zaskoczyć miłości
luty 14, 2005
Agnieszka Osiecka
Likwidują resztki krytyki medialnej.
kwiecień 22, 2004
Aljazeera
Inna sekta wyznania biznesowego
lipiec 8, 2006
Magdalena Kursa
Faszystowskie elementy sądownictwa
marzec 22, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Miller "wykolegował" Piwnik i odsunął rozpoczęcie procesu w sprawie FOOZ
czerwiec 28, 2002
PAP
"Powszechna Encyklopedia Filozofii"
styczeń 22, 2007
przeslala Elzbieta
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2021 Polskie Niezależne Media