|
|
| 31-05-2025, sobota |
sortuj wg.
nazwy  |
 |
| Spacer z Muzeum Nowoczesności: OLSZTYŃSKIMI ŚLADAMI OTTONA NAUJACKA |
| Olsztyn |
| miejsce: |
| Start przy Muzeum Nowoczesności, ul. Knosały |
| 31-05-2025 - |
| 11:00 |
|
BEZPŁATNE
|
 |
|
|
MOK Olsztyn serdecznie zaprasza na spacer z Muzeum Nowoczesności. W sobotnie przedpołudnie 31 maja 2025 wyruszymy „Olsztyńskimi śladami Ottona Naujacka”. Start o godzinie 11:00 spod Tartaku Raphaelsohnów.
W czasie wędrówki Rafał Bętkowski opowie o historii, działalności i życiu rodzinnym najsłynniejszego kamienicznika w Olsztynie, Ottona Naujacka.
Spacer z Muzeum Nowoczesności: OLSZTYŃSKIMI ŚLADAMI OTTONA NAUJACKA
31 ma(...) ... więcej » |
|
 |
 |
| Dzień Dziecka w DK KADR : Kuchnia molekularna |
| Warszawa |
| miejsce: |
| Dom Kultury KADR |
| 31-05-2025 - |
| 12.00 i 13.00 |
|
|
DLA DZIECI |
|
|
godz. 12.00 – dzieci 5-10 lat
godz. 13.00 – dzieci 5-10 lat
wstęp: 35 zł, zapisz się i zapłać online lub w recepcji DK Kadr
sala: McGyver, 217, II piętro
Warsztaty dla dzieci (5-10 lat).
Kulinarna przygoda dla dzieci, która przeniesie je w świat efektownych eksperymentów! Doskonała okazja, aby połączyć zabawę z nauką i odkryć magię smaku w zupełnie nowej odsłonie. Ciekły azot inne innowacyjne metody, które pozwal(...) ... więcej » |
|
 |
 |
| Dzień Dziecka w DK KADR: Silent Disco |
| Warszawa |
| miejsce: |
| Dom Kultury KADR |
| 31-05-2025 - |
| 12:00 |
|
BEZPŁATNE
|
 |
|
|
sala: Marzyciel
wstęp wolny, rezerwacja miejsc online lub w DK Kadr
Dla dzieci i młodzieży (10-13 lat).
Uczestnicy będą bawić się przy muzyce, używając bezprzewodowych słuchawek. Dzięki temu każdy będzie mógł wybierać pomiędzy różnymi ścieżkami dźwiękowymi oraz regulować głośność według własnych preferencji. To innowacyjne rozwiązanie gwarantuje doskonałą zabawę bez zakłócania ciszy w otoczeniu.
Silen(...) ... więcej » |
|
 |
 |
| Dzień Dziecka w DK KADR: MORSKIE OPOWIEŚCI |
| Warszawa |
| miejsce: |
| Dom Kultury KADR |
| 31-05-2025 - |
| 11.00 |
|
|
 |
|
|
sala: Broadway
wstęp wolny, rezerwacja miejsc online lub w DK Kadr
Spektakl muzyczny dla dzieci 4-10 lat.
To opowieść, która pozwoli małym widzom przenieść się na pokład statku, gdzie rozpoczną pełen przygód rejs. Rozśpiewana załoga opowie im o niejednej przygodzie, która wydarzyła się na morzu. Na pokładzie odbędzie się również akcja ratunkowa z udziałem Ratownika WOPR, a dzieci dowiedzą się, jak należy postępo(...) ... więcej » |
|
 |
|
|
wrzesien, 1999
|
| Pn |
Wt |
Sr |
Cz |
Pt |
So |
N |
| |
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
| 6
|
7
|
8
|
9
|
10
|
11
|
12
|
| 13
|
14
|
15
|
16
|
17
|
18
|
19
|
| 20
|
21
|
22
|
23
|
24
|
25
|
26
|
| 27
|
28
|
29
|
30
|
|
|
|
|
|
 |
wrzesien |
1999 |
 |
|
|
|
|
| OSTATNIO DODANE: |
|
 |
| Meandry Uczuć - Elżbieta Granacka z zespołem |
| Augustów |
| miejsce: |
| sala widowiskowa MDK (Rynek Zygmunta Augusta 9, wejście od ul. Kościelnej, II piętro) |
| 14-02-2026 - |
  |
|
|
| 17:00 |
„Meandry Uczuć” – Elżbieta Granacka z zespołem
Augustowskie Placówki Kultury serdecznie zapraszają na piękny poetycki koncert!
W sobotę 14 lutego 2026 w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury (Rynek Zygmunta Augusta 9, wejście od ul. Kościelnej II piętro) o godz. 17:00 rozpocznie się wydarzenie, w którym zaprezentuje się Elżbieta Granacka oraz jej grający przyjaciele: Janusz Cichor (gitara basowa), Tadeusz Giedrojć (in (...) |
| ... artykuł » |
 |
|
|
| |
 |
| DKF KINOCHŁON - "Brother Mother Sister Father" |
| Augustów |
| miejsce: |
| kino Iskra w Augustowie (ul. 3 Maja 38) |
| 05-02-2026 - |
  |
|
|
| 18:30 |
Najgłośniejszy od lat film Jima Jarmuscha - „Father Mother Sister Brother” w KINOCHŁONIE
DKF KINOCHŁON zaprasza serdecznie na najnowszy film jednego z najbardziej znanych reżyserów niezależnych, Jima Jarmuscha. Obraz „Father Mother Sister Brother” będzie można zobaczyć w augustowskim kinie Iskra (ul. 3 Maja 38) już w czwartek 5 lutego 2026 roku o godz. 18:30.
Najnowszy, nagrodzony Złotym Lwem weneckiego festiwalu, film Jim (...) |
| ... artykuł » |
 |
|
|
| |
 |
| WIOSNA W TEATRZE 2026 w Andrychowie |
| Andrychów |
| miejsce: |
| Miejski Dom Kultury w Andrychowie, ul. Szewska 7 |
| 17-04-2026 - 19-04-2026 |
 FESTIWAL |
|
|
|
| Ogólnopolskie Otwarte Spotkania Teatralne „Wiosna w Teatrze” są festiwalem o charakterze konkursowym, które odbędą się w dniach od 17 do 19 kwietnia 2026 roku w Miejskim Domu Kultury w Andrychowie, którego organizatorem jest Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie. Patronat honorowy nad imprezą objęła Burmistrz Andrychowa – Beata Smolec. Na andrychowskiej scenie połączą się pokolenia, ponieważ w skład omawianego przedsię (...) |
| ... artykuł » |
 |
|
|
| |
 |
| NIE POWIEDZIELI |
| Olsztyn |
| miejsce: |
| Stare Miasto, plac przy WBP |
| 22-02-2026 - |
BEZPŁATNE  |
|
|
| 12:00 |
A o czym milczał Twój dziadek?
„Nie powiedzieli” to projekt składający się z instalacji artystycznej i happeningu, poświęcony milczeniu obecnemu w wielu rodzinnych historiach. Punkt wyjścia stanowią losy mężczyzn – dziadków i ojców – którzy doświadczyli traumatycznych wydarzeń – wojny, przemocy lub przymusu i nigdy nie opowiedzieli o tym swoim bliskim.
Projekt dotyka tego, co zostało przemilczane i wyparte, ale mimo t (...) |
| ... artykuł » |
 |
|
|
| |
 |
| KAZIUKI WILNIUKI / KONCERT KAZIUKOWY 2026 |
| Olsztyn |
| miejsce: |
| Aula im. Anny Wasilewskiej, ul. Kościńskiego 11 |
| 28-02-2026 - |
  |
|
|
| 10:00 |
MOK Olsztyn serdecznie zaprasza na doroczne święto kultury kresowej i dziedzictwa polsko-litewskiego KAZIUKI WILNIUKI! Koncert Kaziukowy w Olsztynie, będący częścią obchodów XLII Festiwalu Kultury Wileńskiej na Ziemi Warmińsko-Mazurskiej Kaziuki Wilniuki rozpocznie się w sobotę 28 lutego o godz. 10:00 w Auli im. Anny Wasilewskiej przy ul. Kościńskiego 11.
Koncertom będzie towarzyszyć Jarmark Wileński z rękodziełem, regionalnym (...) |
| ... artykuł » |
 |
|
|
| |
 |
| TRUPA TRUPA koncert w Augustowie |
| Augustów |
| miejsce: |
| sala widowiskowa MDK, Rynek Zygmunta Augusta 9 (wejście od ul. Kościelnej, II piętro) |
| 21-02-2026 - |
  |
|
|
| 18:30 |
Augustowskie Placówki Kultury serdecznie zapraszają na wielkie muzyczne wydarzenie – na scenie Miejskiego Domu Kultury (Rynek Zygmunta Augusta 9, sala widowiskowa – wejście od ul. Kościelnej, II piętro) w sobotę 21 lutego 2026 roku o godz. 18:30 wystąpi TRUPA TRUPA!
Według Guardiana „twórczość zespołu to połączenie nieoczywistych melodii i tekstów, które penetrują ciemne zakamarki ludzkiego istnienia”, natomiast Pitchfor (...) |
| ... artykuł » |
 |
|
|
| |
 |
| KEV FOX – koncert w Augustowie |
| Augustów |
| miejsce: |
| sala widowiskowa MDK - Rynek Zygmunta Augusta 9 (wejście od ul. Kościelnej, II piętro) |
| 15-02-2026 - |
  |
|
|
| 18:30 |
Augustowskie Placówki Kultury serdecznie zapraszają w niedzielę 15 lutego 2026 o godz. 18:30 do sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury na koncert artysty, który koncertował w Augustowie nie raz, nie dwa… – na naszej scenie wystąpi KEV FOX!
To charyzmatyczny brytyjski wokalista, autor tekstów i gitarzysta, znany z surowego, emocjonalnego brzmienia i silnej scenicznej obecności. Po latach występów w Europie zdobył znaczące uznan (...) |
| ... artykuł » |
 |
|
|
| |
 |
| Walentynkowe silent disco |
| Olsztyn |
| miejsce: |
| Zajezdnia trolejbusowa, ul. Knosały |
| 14-02-2026 - |
BEZPŁATNE  |
|
|
| 20:00 |
MOK Olsztyn serdecznie zaprasza na walentynkowe silent disco! Zabawa rozpocznie się w sobotę 14 lutego o godz. 20:00 w Zajezdni trolejbusowej przy Knosały.
Tym razem gramy EMOCJONALNIE!
🎧 Na jednym kanale zapodamy nutę dla szczęśliwie zakochanych. Do brykania, obściskiwania i wirowania.
🎧 Na drugim kanale polecimy z muzą dla zakochanych nieszczęśliwie. Będzie nastrojowo, przytulańcowo i uczuciowo.
🎧 Na trzecim kanale zagr (...) |
| ... artykuł » |
 |
|
|
| |
 |
| Z ojca na syna: Filmowe klocki |
| Olsztyn |
| miejsce: |
| Kamienica Naujacka, ul. Dąbrowszczaków 3 |
| 21-02-2026 - |
BEZPŁATNE  |
|
|
| 11:00 |
MOK Olsztyn serdecznie zaprasza na kolejne spotkanie cyklu „Z ojca na syna”! Warsztaty dla ojców z dziećmi w wieku 7+ „Filmowe klocki” rozpocznie się w sobotę 21 lutego o godz. 11:00 w Kamienicy Naujacka.
Tata Maciek i jego stały partner w kreatywnym zamieszaniu – syn Mikołaj – chcą Was zaprosić na warsztaty, na których pokażą, jak bawić się klockami LEGO… zupełnie inaczej. Razem zbudujemy i ożywimy własną animac (...) |
| ... artykuł » |
 |
|
|
| |
 |
| Kinowy twardziel: Początki |
| Olsztyn |
| miejsce: |
| Galeria Dobro, ul. Stare Miasto 24/25 |
| 06-02-2026 - |
BEZPŁATNE  |
|
|
18:00 - 6.02.2026
17:00 - 8.02.2026 |
MOK Olsztyn serdecznie zaprasza na spotkania z archetypicznie faceckim kinem! Aż dwa spotkania cyklu „Kinowy twardziel: Początki" odbędą się kolejno 6 i 8 lutego (piątek i niedziela) o godzinach odpowiednio 18:00 i 17:00 w Galerii Dobro.
Skąd się wziął w zbiorowej świadomości obraz twardziela w kinie? Kto przetarł szlaki Rambo, Człowiekowi z blizną czy rewolwerowcom z Dzikiego Zachodu? Na to pytanie odpowiedzą filmowe pierwow (...) |
| ... artykuł » |
 |
|
|
| |
|
|
|