"Gorąco polecam ten kurs każdej, bez względu na kondycję czy wiek! Instruktorzy przekazują wiedzę w sposób niezwykle przystępny i konkretny. Zamiast skomplikowanych akrobacji, uczyliśmy się prostych, ale skutecznych technik, które realnie można zastosować w stresującej sytuacji." Ewelina
"KURS SAMOOBRONY oczywiście poleciłabym innym! Atmosfera super. Prowadzący cierpliwi, kompetentni i pomocni. Po pierwszych zajęciach już po(...) ... więcej »