MOK Olsztyn serdecznie zaprasza na koncert Neuropathia / Squash Bowels / Łeb Prosiaka. Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 12 kwietnia o godz. 19:00 w Zajezdni trolejbusowej MOK przy ul. Knosały.
VANDEEGRIND festiwal 50 lat w grindzie:
Neuropathia - grindcore Białystok
Squash Bowels - grindcore Białystok / Belgia
Łeb Prosiaka - grindcore Warszawa / Przysucha
18:00 bramka
19:00 Łeb Prosiaka
20:00 Neuropathia
21:00 Squash Bowels
Neu(...) ... więcej »
12 kwietnia 2025
godz. 10:00 – 12:30
MDK, Mała Galeria
Warsztaty wykonywania pająków-ozdób ludowych dla dorosłych i młodzieży 15+
Podczas warsztatów uczestnicy wykonają niegdyś popularne w naszym regionie ozdobne pająki. Wieszane z okazji świąt po środku sufitu lub w tzw. „kącie szczęścia” były symbolem urodzaju i pomyślności. W każdym regionie Polski robiono je trochę inaczej i z innych elementów. Jak wyglądał (...) ... więcej »
Baby Wielkanocne – kiermasz rękodzieła
Augustowskie Placówki Kultury i Augustynki serdecznie zapraszają na kiermasz rękodzieła Baby Wielkanocne. W niedzielę 13 kwietnia 2025 r. augustowski Rynek Zygmunta Augusta po raz pierwszy w tym roku ubarwi się kolorowymi stoiskami rękodzielników…
Od godziny 9:00 będzie można zaopatrzyć się w pisanki, palmy i inne ozdoby nie tylko świąteczne – nie zabraknie regionalnych smakołyków (...) ... więcej »
13 kwietnia 2025
godz. 10:00 – 11:30 – I grupa
godz. 12:00 – 13:30 – II grupa
MDK, Mała Galeria
Rodzinne warsztaty wykonywania tradycyjnych pisanek wielkanocnych
Warsztaty zapoznają uczestników z metodami tradycyjnego pisania pisanek wielkanocnych. Wiedzę przekażą nam panie Izabela Wróbel i Janina Ciwoniuk – to dzięki nim wyczarujecie prawdziwe małe wielkanocne cudeńka.
Zapraszamy dzieci w wieku od 8 lat - dzieci do 11 l(...) ... więcej »
MOK Olsztyn serdecznie zaprasza na kolejny spacer z Muzeum Nowoczesności. Tym razem zapraszamy na historię o „Ulicy Dąbrowszczaków”, którą poznamy w sobotę 26 kwietnia 2025, start niezmiennie spod Tartaku Raphaelsohnów.
O historii powstania jednej z reprezentacyjnych ulic Olsztyna w drugiej połowie XIX w. oraz wybudowanych przy niej gmachach i kamieniczkach, a także ich właścicielach i użytkownikach opowie Rafał Bętkowski. W(...) ... więcej »
Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie zaprasza na warsztaty twórcze. Wydarzenie odbędzie się 27 kwietnia 2025 (niedziela) w Kamienicy Naujacka. Udział w zajęciach jest bezpłatny, obowiązują zapisy.
Co czujesz kiedy patrzysz w lustro? Uśmiechasz się nienaturalnie? Otwierasz szeroko oczy? Może podnosisz wysoko głowę? Bardzo często zmieniamy swój wizerunek, postrzegamy się inaczej niż wyglądamy w rzeczywistości, a przecież widz(...) ... więcej »
Warszawski Oddział Przewodników PTTK zaprasza na wycieczkę z cyklu „Wiosennych Spacerków po Warszawie”.
Wycieczkę poprowadzi Sylwia Kasprowicz, licencjonowana przewodniczka po Warszawie.
27.04.2025 r. (niedziela) - godz. 12.00
SPACER „W POSZUKIWANIU NADWIŚLAKÓW Z SOLCA”
Spotkanie pod Szpitalem Orłowskiego, ul. Czerniakowska 231
Który zakon wykupywał jeńców z niewoli tureckiej?
Dlaczego namiestnik carski Iwan Paskiewi(...) ... więcej »
MOK Olsztyn serdecznie zaprasza na terenową grę fabularną dla drużyn / znajomych / przyjaciół / rodzin. LARP: „Uroczyście przysięgam, że nic nikomu nie obiecywałem” odbędzie się w niedzielę 18 maja 2025 na Starym Mieście. Pierwsza tura rozpocznie się ok. godz. 12:00, druga – ok. godz. 15:00.
Jak często coś komuś obiecujecie? A samemu sobie?
Zawsze dotrzymujecie danego komuś słowa?
Nie musicie pisać w komentarzach, (...) ... więcej »
Cześć! W imieniu TiT Collective chciałabym zaprosić wszystkie fotografki i artystki na trzecią edycję Kobiecego Pleneru Fotograficznego.
Kobiecy Plener Fotograficzny to wymiana doświadczeń, wspólne bycie i tworzenie. Każda edycja łączy praktykę fotograficzną z refleksją nad naszą kobiecą przestrzenią twórczą. W tym roku planujemy przyjrzeć się sobie uważniej przy pomocy różnych technik pisania i działań twórczych w(...) ... więcej »
W czasie podstawowego kursu korekcji wad wzroku: sprawdzisz skuteczność ćwiczeń, psychotechnik i innych sposobów szybkiego odzyskiwania dobrego wzroku, nauczysz się zasad prawidłowego korzystania z oczu, dowiesz się jak rozpoznać przyczyny powstawania wad i dobierzes(...) ... więcej »
"Świetna okazja do sprawdzenia siebie. Przełamanie strachu i stresu przed wystąpieniem publicznym. Polecam wszystkim, którzy boją się mówić i myślą, że mają brzydką barwę głosu. Okaże się, jak bardzo się mylą. Kasia Hnat to pozytywna, ciągle uśmiechająca się osoba, świetnie przygotowana merytorycznie." - opinia Magdy, naszej uczestniczki
Naucz się mówić odważnie, wyraźnie i z większym entuzjazmem! Nadaj moc swojem(...) ... więcej »
Liceum Sztuk Plastycznych Cosinus w Krakowie serdecznie zaprasza na wyjątkowe wydarzenie. Już 15 kwietnia o godzinie 17:30 odbędzie się inspirujący panel dyskusyjny pod tytułem "Jak założyć i prowadzić własną galerię sztuki?". Spotkanie odbędzie się w siedzibie szkoły przy ul. Lublańskiej 38, bud. A3, piętro 1, w sali teatralnej. Gośćmi panelu będą Adam Kwaśny i Marcin Olesiński, założyciele Kwaśny&Olesiński Atelier �(...) ... więcej »
Podczas warsztatu będziemy haftować na ubraniach. Na koszulach, bluzach lub bawełnianych torbach. Uwaga - haftujemy na własnych ubraniach! Haftujemy proste wzory botaniczne lub litery. Napisz co chciałabyś wyhaftować, postaram się dopasować! 🙂
❓ CZEGO SIĘ NAUCZYSZ? CO ZYSKASZ?
👉🏻 Nauczysz się jak haftować na ubraniach, jak przenosić wzór, jakich narzędzi używać, na co uważać.
👉🏻 Poznasz kilka wszechstronnych(...) ... więcej »
"Polecam z całego serca zajęcia z Kasią. Kasia profesjonalnie i z życzliwością towarzyszy uczestnikom w kolejnych krokach zdobywania umiejętności publicznego wypowiadania się. Podpowiada, ukierunkowuje, daje przydatne narzędzia do pracy. Bardzo cenię sobie także to, że do każdej z osób podchodzi indywidualnie do każdej z osób. Dzieli się swoją wiedzą specjalistyczną i trenerską, a po dniu pełny pozytywnych wrażeń wyposaż(...) ... więcej »
MOK Olsztyn serdecznie zaprasza na terenową grę fabularną dla drużyn / znajomych / przyjaciół / rodzin. LARP: „Uroczyście przysięgam, że nic nikomu nie obiecywałem” odbędzie się w niedzielę 18 maja 2025 na Starym Mieście. Pierwsza tura rozpocznie się ok. godz. 12:00, druga – ok. godz. 15:00.
Jak często coś komuś obiecujecie? A samemu sobie?
Zawsze dotrzymujecie danego komuś słowa?
Nie musicie pisać w komentarzach, nie wysyłajcie listów… Wszyscy przecież doskonale wiemy, że niektóre przysięgi są po to, żeby je łamać, a obietnice składane sobie samemu mają najkrótszy termin ważności na świecie. Zazwyczaj.
MOK Olsztyn razem z grupą Poszukiwacze Martina oraz Fundacją Wdrukowani w Warmię mają przyjemność zaprosić Was na niesamowitą przygodę z bardzo ważną obietnicą w tle i skarbem do odkrycia! LARP „Uroczyście przysięgam, że nic nikomu nie obiecywałem” to terenowa gra fabularna, która rozpocznie się w staromiejskiej Galerii Dobro, a następnie zostanie rozegrana na terenie Starego Miasta oraz w budynku Spichlerza przy Piastowskiej 13.
Bohater naszej historii coś kiedyś komuś obiecał… Coś cennego. Co to była za obietnica, kto ją złożył, komu i czy jej dotrzymał – tego wszystkiego dowiecie się podczas gry… A przynajmniej takie będzie Wasze zadanie!
Od uczestników nie wymagamy wcześniejszego doświadczenia w grach tego typu. Wystarczy tylko chęć do rozwikłania zagadki i wcielenia się w rolę. Do gry zapraszamy drużyny od 4 do 6 osób, w wieku 10+. Liczba miejsc jest ograniczona.
Uwaga: w każdej drużynie muszą być co najmniej dwie osoby dorosłe!
LARP odbędzie się w dwóch turach. Orientacyjne starty grup będą miały miejsce ok. godz. 12:00 i ok. godz. 15:00. Szczegóły zostaną potwierdzone uczestnikom drogą mailową.
Osoby chętne do udziału w podróży przez nieznane gąszcze przysiąg i obietnic zapraszamy do zapisów poprzez formularz: https://mok.olsztyn.pl/wydarzenia/larp-uroczyscie-przysiegam-ze-nic-nikomu-nie-obiecywalem-maj/
By uatrakcyjnić LARPA, jego uczestnicy mogą się przebierać – ale nie jest to obowiązkowe. Jeśli gracze uznają przebrania za nieodzowne dla lepszego wcielenia się rolę – o szczegółach dotyczących ich bohaterów zostaną poinformowani mailowo po zgłoszeniu drużyny.
Mamy nadzieję, że tym razem wszyscy przypomnimy sobie, że trzeba dotrzymywać obietnic. I szanować słowa!
Współorganizacja: Poszukiwacze Martina oraz Fundacja Wdrukowani w Warmię.
LARP: Uroczyście przysięgam, że nic nikomu nie obiecywałem
18 maja (niedziela) / godz. 12:00 oraz 15:00
Stare Miasto / Spichlerz / Galeria Dobro
Udział jest bezpłatny (obowiązują zapisy)
Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie zaprasza na warsztaty twórcze. Wydarzenie odbędzie się 27 kwietnia 2025 (niedziela) w Kamienicy Naujacka. Udział w zajęciach jest bezpłatny, obowiązują zapisy.
Co czujesz kiedy patrzysz w lustro? Uśmiechasz się nienaturalnie? Otwierasz szeroko oczy? Może podnosisz wysoko głowę? Bardzo często zmieniamy swój wizerunek, postrzegamy się inaczej niż wyglądamy w rzeczywistości, a przecież widzimy się także przez pryzmat naszych doświadczeń i przeżyć. Podczas warsztatów malarskich spróbujemy spojrzeć samym sobie w oczy, zanurzyć się w siebie i namalować to co siedzi w nas głęboko, głęboko. Przy schodzeniu w głębiny podświadomości asystować nam będzie psychoterapeutka Monika Hausman-Pniewska. Nad częścią plastyczną czuwać będzie animatorka MOK – Natalia Tejs.
Prośba, aby każda osoba, która przyjdzie na wydarzenie, wzięła ze sobą lusterko.
Aby wziąć udział w warsztatach należy zgłosić się przez poniższy formularz. Wiek osób biorących udział 18+.
Autoportret emocjonalny
27 kwietnia 2025 (niedziela) / godz. 16:00
Kamienica Naujacka, ul. Dąbrowszczaków 3
Udział bezpłatny (zapisy przez formularz), wiek 18+
MOK Olsztyn serdecznie zaprasza na kolejny spacer z Muzeum Nowoczesności. Tym razem zapraszamy na historię o „Ulicy Dąbrowszczaków”, którą poznamy w sobotę 26 kwietnia 2025, start niezmiennie spod Tartaku Raphaelsohnów.
O historii powstania jednej z reprezentacyjnych ulic Olsztyna w drugiej połowie XIX w. oraz wybudowanych przy niej gmachach i kamieniczkach, a także ich właścicielach i użytkownikach opowie Rafał Bętkowski. W trakcie spaceru uczestnicy poznają skalę zniszczeń i powojenne losy niektórych z przedwojennych obiektów.
SPACER Z MUZEUM NOWOCZESNOŚCI: ULICA DĄBROWSZCZAKÓW
26 kwietnia 2025 (sobota) / godz. 11:00
Start: Muzeum Nowoczesności, ul. Knosały
Udział bezpłatny
Warszawski Oddział Przewodników PTTK zaprasza na wycieczkę z cyklu „Wiosennych Spacerków po Warszawie”.
Wycieczkę poprowadzi Sylwia Kasprowicz, licencjonowana przewodniczka po Warszawie.
27.04.2025 r. (niedziela) - godz. 12.00
SPACER „W POSZUKIWANIU NADWIŚLAKÓW Z SOLCA”
Spotkanie pod Szpitalem Orłowskiego, ul. Czerniakowska 231
Który zakon wykupywał jeńców z niewoli tureckiej?
Dlaczego namiestnik carski Iwan Paskiewicz obawiał się latarni gazowych?
Gdzie na Solcu na początku XX w. wzniesiono neogotycki kościół i czy coś po nim zostało?
Która poczta została uwieczniona w kultowym filmie Stanisława Barei „Co mi zrobisz, jak mnie złapiesz”?
A przede wszystkim, kto słyszał „Syreni śpiew”?
Na te i inne pytania znajdą Państwo odpowiedź na nadchodzącej wycieczce.
Czas trwania wycieczki: ok. 2,5 godz.
Wstęp: 20 zł płatny na początku wycieczki. Nie jest wymagana opłata z góry za spacer.
Zachęcamy do przesyłania zdjęć z aktualnych i tych dawniejszych wycieczek na adres ananke@poczta.fm
Zdjęcia zostaną umieszczone na profilu facebook, dotyczącym wycieczek, Warszawa Niezwykła: http://www.facebook.com/WarszawaNiezwykla
Zapraszamy do polubienia profilu – będą Państwo na bieżąco z nadchodzącymi wycieczkami, relacjami z odbytych już spacerków lub po prostu – z refleksjami z życia przewodnika.
Poniżej link do strony Warszawskiego Oddziału Przewodników PTTK
http://www.wop-pttk.pl/
Pracownia Book me a Cookie,
ul. Bandurskiego 11/1 (niedaleko Ronda Mogilskiego), Kraków.
27-04-2025 - 27-04-2025
Niedziela 27 kwietnia, godziny 15:00-18:30.
Podczas warsztatu będziemy haftować na ubraniach. Na koszulach, bluzach lub bawełnianych torbach. Uwaga - haftujemy na własnych ubraniach! Haftujemy proste wzory botaniczne lub litery. Napisz co chciałabyś wyhaftować, postaram się dopasować! 🙂
❓ CZEGO SIĘ NAUCZYSZ? CO ZYSKASZ?
👉🏻 Nauczysz się jak haftować na ubraniach, jak przenosić wzór, jakich narzędzi używać, na co uważać.
👉🏻 Poznasz kilka wszechstronnych ściegi i dostaniesz dużo praktycznych wskazówek. Będziemy haftować zarówno wzory roślinne jak i litery.
👉🏻 W trakcie warsztatu opowiem o współczesnym hafcie i jego najważniejszych kierunkach w kontekście ubrań (chcę Was zainspirować i pokazać dodatkowe możliwości).
👉🏻 Poczujesz wytchnienie od codzienności i poczujesz terapeutyczną moc haftu ręcznego.
👉🏻 Spotkasz się z innymi osobami. Oprócz nauki ściegów zależy mi też na rozmowie i spotkaniu: spotkaniu Ciebie ze mną, uczestników ze sobą nawzajem, Twojej ręki z głową, nitki z tkaniną. Pogadamy jak w kole gospodyń/gospodarzy miejskich. Rozpocznijmy tę wiosnę razem!
🪡 KIM JESTEM?
Gosia Samborska – artystka-hafciarka, marketingowa złota rączka. Przez pięć lat nauczycielka haftu w Szkole Haftu Złote Rączki założonej przez Monikę Drożyńską.
➡️ DLA KOGO?
Zarówno dla osób, które dawno nie haftowały, ale miały kiedyś igłę w ręce, jak i dla uczestników i uczestniczek moich wcześniejszych warsztatów. Planowana ilość osób: 8-10.
➡️ ZAPISY & KOSZTY:
Przez Facebook / Instagram lub mailowo: malgorzata.samborska@gazeta.pl
Koszt warsztatu: 200 zł.
Haftujemy na własnych ubraniach.
➡️ MIEJSCE & CZAS:
Pracownia Book me a Cookie, ul. Bandurskiego 11/1 (niedaleko Ronda Mogilskiego), Kraków. Niedziela 27 kwietnia, godziny 15:00-18:30.
💙 Haft to dla mnie joga dłoni, rodzaj medytacji w ruchu. To także forma współczesnego aktywizmu, analogowej partyzantki. Żyjemy w świecie przymusu produktywności, czyli tam, gdzie liczy się wydajność i szybkość, a nie dokładność i głębsze zrozumienie. Uwielbiam haft za jego powolne tempo, za naukę cierpliwości i skupienia, który poprzez swoją fizyczność i namacalność daje natychmiastowe poczucie sprawczości. Wierzę, że jego wywrotowy potencjał delikatności i empatii jest tym, czego teraz potrzebujemy.
Serdecznie zapraszam. 😊
W czasie podstawowego kursu korekcji wad wzroku: sprawdzisz skuteczność ćwiczeń, psychotechnik i innych sposobów szybkiego odzyskiwania dobrego wzroku, nauczysz się zasad prawidłowego korzystania z oczu, dowiesz się jak rozpoznać przyczyny powstawania wad i dobierzesz indywidualny program poprawy wzroku. Autorska metoda terapii wzroku oparta jest na założeniu, że można usprawnić widzenie poprzez ćwiczenia samego oka i mięśni sterujących jego pracą. Nauczysz się ćwiczeń i technik, które wprowadzone w codzienne życie pozwalają poprawić wzrok lub całkiem pozbyć się takich wad jak zez, astygmatyzm, zaćma, jaskra, krótko- i dalekowzrocznośćść. Kurs pozwala zrozumieć, że można poprawić wzrok i uczy, jak to osiągnąć. Daje wiedzę o tym, jak funkcjonują oczy, jakie zachowanie może poprawić wzrok, jak szybko odpoczywać i dbać o oczy.
PROGRAM:
• przyczyny zaburzeń wzroku,
• pobudzenie ostrości widzenia,
• pobudzenie peryferyjnego widzenia,
• centralna fiksacja, oczyszczanie oczu,
• mobilizacja ruchowa oczu,
• solaryzacja,
• palming,
• gimnastyka izometryczna,
• ćwiczenia akomodacji,
• usunięcie napięcia szyi i pleców,
• techniki systemowe - moment zmęczenia oczu,
• okulary - pomoc czy pułapka - korzyści i niebezpieczeństwa,
• techniki prawdziwego czytania, pisania, oglądania telewizji, jak wykorzystać komputer do poprawy wzroku, wizualna ergonomika przestrzeni.
Kurs jednodniowy, odbywa się w godzinach od 10.30 – 18.30. Uczestniczyć mogą osoby od 16 roku życia, a w przypadku młodszych dzieci – zapraszamy w ich imieniu rodziców lub opiekunów, by nauczyli się, jak wykonywać ćwiczenia z dzieckiem. W zajęciach można uczestniczyć profilaktycznie lub mając wadę wzroku nawet do stopnia pozwalającego na rozróżnianie tylko jasno-ciemno. Osoby, które używają szkieł kontaktowych prosimy o zabranie na zajęcia pojemniczków umożliwiających zdjęcie szkieł do ćwiczeń.
Siergiej Litwinow -. prezes spółki z o.o. Akasha, specjalista w dziedzinie języka ciała i niewerbalnej komunikacji. Prowadzi treningi i konsultacje dla organów administracji państwowej, firm i instytucji. Posiada Certyfikat trenera NLP, jest mistrzem Reiki, uczestniczy w biznesowych i psychologicznych szkoleniach. Od 1992 roku prowadzi w Polsce i w Czechach kursy korekcji wad wzroku "Sztuka Świadomego Widzenia" według autorskiej metody opartej na założeniach amerykańskiego okulisty doktora W. H. Batesa. Współautor książki “Widzę bez okularów” i opracowania komentarzy do książki W.H. Batesa “Lepszy wzrok bez okularów metodą doktora Batesa” wydanych w Polsce i w Czechach. Członek Międzynarodowego Stowarzyszenia Terapeutów Widzenia. Współorganizator "14 International Conference for Holistic Vision" w Polsce
Liceum sztuk Plastycznych Cosinus w Krakowie,
ul. Lublańska 38, bud. A3, pierwsze piętro
15-04-2025 -
BEZPŁATNE
WSPÓLNE: dla dzieci i dorosłych
DLA SENIORÓW
17:30
Liceum Sztuk Plastycznych Cosinus w Krakowie serdecznie zaprasza na wyjątkowe wydarzenie. Już 15 kwietnia o godzinie 17:30 odbędzie się inspirujący panel dyskusyjny pod tytułem "Jak założyć i prowadzić własną galerię sztuki?". Spotkanie odbędzie się w siedzibie szkoły przy ul. Lublańskiej 38, bud. A3, piętro 1, w sali teatralnej. Gośćmi panelu będą Adam Kwaśny i Marcin Olesiński, założyciele Kwaśny&Olesiński Atelier – autorskiej galerii sztuki w Krakowie. W rozmowie z Justyną Kuśnierzowską, dyrektorką Liceum Sztuk Plastycznych Cosinus w Krakowie, podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem w prowadzeniu galerii. Opowiedzą o tym, jak stworzyć miejsce, które przyciąga miłośników sztuki, przestrzeń pełną inspiracji, pracy twórczej, wernisaży, spotkań artystycznych i międzyludzkich. Miejsce, które inspiruje i integruje ludzi zainteresowanych sztuką, ale też które tę sztukę sprzedaje.
Po panelu dyskusyjnym zapraszamy na spotkanie autorskie z Adamem Kwaśnym "HOTEL EL MUNDO czyli tam, gdzie kończą się słowa". Adam Kwaśny jest pisarzem, podróżnikiem i scenarzystą. Od 20 lat wędruje po Kubie, gdzie odnalazł ważne dla siebie i inspirujące miejsce na ziemi. Prezes Towarzystwa Przyjaciół Kuby – La Compañía Cubana organizującego autorskie wyprawy na Kubę. Autor książek: „Potrawy" (1991 Wydawnictwo Platan, 2000 Oficyna Literacka), "Trzy dramaty średniowieczne" (2004, Słowo/obraz terytoria). „Wszystkie zajęcia Yoirysa Manuela” (2017, Wydawnictwo La Compañía), „Piękny mamy dzień w Hawanie” (2022 Wydawnictwo solecki & la compañía). „Hotel El Mundo” (2024 wydawnictwo solecki & la compañÍa). Współautor książki „Religia, historia i przyszłość w kulturze afrokaraibskiej” (2022 Wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego). Dyrektor Teatru Bückleina (1993 – 2000) i Teatru 38 (2000 – 2005) w Krakowie. Publikował m.in w Kontynentach, Zwierciadle, Poznaj Świat. Pisze scenariusze seriali telewizyjnych. Jest członkiem Unii Literackiej i Stowarzyszenia Pisarzy Polskich. Od grudnia 2024 wraz z fotografem Marcinem Olesińskim prowadzi w Krakowie autorską galerię kwaśny&olesiński atelier, gdzie wystawia swoje prace rysowane piórami wiecznymi.
Wydarzenie jest częścią dnia otwartego Liceum Sztuk Plastycznych Cosinus w Krakowie. Będzie także doskonałą okazją, by poznać atmosferę szkoły, spotkać artystów i pasjonatów sztuki oraz wziąć udział w inspirujących warsztatach i spotkaniach.
"Polecam z całego serca zajęcia z Kasią. Kasia profesjonalnie i z życzliwością towarzyszy uczestnikom w kolejnych krokach zdobywania umiejętności publicznego wypowiadania się. Podpowiada, ukierunkowuje, daje przydatne narzędzia do pracy. Bardzo cenię sobie także to, że do każdej z osób podchodzi indywidualnie do każdej z osób. Dzieli się swoją wiedzą specjalistyczną i trenerską, a po dniu pełny pozytywnych wrażeń wyposaża w narzędzia do samodzielnej pracy. Dziękuję, Kasiu" - opinia Doroty, naszej uczestniczki
Chcesz zaciekawić publiczność i zatrzymać ich uwagę? Naucz się występować lepiej i odważniej!
Co zyskasz?
- poznasz zasady prezentacji na scenie, świadomego kreowania swojego wizerunku oraz techniki zjednywania sobie publiczności,
- dowiesz się jak zapanować nad stresem, jak pracować ciałem i wzmacniać słowa gestami oraz jak wykorzystać głos do poruszania tłumów,
- doświadczysz krótkich wystąpień i dowiesz się jak odbierają Cię inni, oraz co możesz jeszcze ulepszyć, by stać się skuteczniejszym mówcą albo mówczynią.
PROWADZI: Katarzyna Hnat - dziennikarka radiowa (RMF Classic, Radio Złote Przeboje, Radio Pogoda), wykładowczyni akademicka (UJ, ANS w Nowym Sączu), logopeda medialna, trenerka emisji głosu i wystąpień publicznych, mentorka