Myrczek & Schmidt Quintet ft. Krzysztof Herdzin - Młynarski. Bynajmniej
Wojciech Myrczek - wokal
Piotr Schmidt - trąbka
Krzysztof Herdzin - fortepian
Andrzej Święs - kontrabas
Sebastian Frankiewicz - perkusja
Nowy niezwykły projekt muzyczny Wojciecha Myrczka i Piotra Schmidta do tekstów Wojciecha Młynarskiego w wyśmienitym składzie!
Świeże, jazzowe aranżacje Krzysztofa Herdzina i Sabiny Meck, a także mistrzowie dźwięku i budowania nastroju w składzie, to gwarancja wyśmienitych emocji i pięknych przeżyć. Dzięki gwiazdorskiej obsadzie i perfekcyjnym wykonaniom, wrażenia z koncertu na pewno pozostaną na długo!
W repertuarze:
1. Bynajmniej
2. Jeżeli Przyznać Się Odważysz
3. Księżyc Nad Kościeliskiem
4. Lubię Wrony
5. Moje Ulubione Drzewo
6. Podchodzą Mnie Wolne Numery
7. Polska Miłość
8. Przedostatni Walc
9. Taka Piosenka, Taka Ballada
"Myrczek & Schmidt Quintet w mistrzowski sposób interpretują klasyki Młynarskiego, nadając im nowej jakości bez utraty charakterystycznej dla tych piosenek ponadczasowej wartości. Płytę można traktować, jako hołd dla mistrza słowa i melodii, który wciąż inspiruje, a jazzowy język tej interpretacji otwiera na nowo drzwi do jego muzycznej spuścizny." Krzysztof Komorek, Donos kulturalny
promo film
https://youtu.be/V8SY-vDz51A?si=wUg70XQQA1q0Hdv2
YT
https://www.youtube.com/watch?v=3fdGOjevFdI
|